Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.
01:45 Copa Libertadores – grupa 3: DEPORTIVO CALI – BOCA JUNIORS
10:00 Bundesliga – 22. kolejka: BAYERN MONACHIUM – SV DARMSTADT 98
12:05 Magazyn FCB.TV
18:45 Liga Europy UEFA: STUDIO
Studio: Piotr Salak – Krzysztof Przytuła
18:55 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: LIVERPOOL FC – FC AUGSBURG
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny
18:55 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: BAYER 04 LEVERKUSEN – SPORTING CP
Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda
18:55 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: RAPID WIEDEŃ – VALENCIA CF
Komentarz: Piotr Laboga – Filip Surma
18:55 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: ATHLETIC BILBAO – OLYMPIQUE MARSYLIA
Komentarz: Jacek Laskowski – Jacek Magiera
18:55 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: SS LAZIO – GALATASARAY SK
18:55 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: MULTILIGA
Komentarz: Wojciech Zawioła
20:50 Liga Europy UEFA: STUDIO
Studio: Piotr Salak – Krzysztof Przytuła
21:00 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: TOTTENHAM HOTSPUR – ACF FIORENTINA
Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Lipiński
21:00 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: MANCHESTER UNITED – FC MIDTJYLLAND
Komentarz: Maciej Iwański – Andrzej Strejlau
21:00 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: SSC NAPOLI – VILLARREAL CF
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki
21:00 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: FC PORTO – BORUSSIA DORTMUND
21:00 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: OLYMPIACOS PIREUS – RSC ANDERLECHT
21:00 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: FC BASEL – AS SAINT-ETEINNE
21:00 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: MULTILIGA
Komentarz: Piotr Karpiński
23:05 Liga Europy UEFA: STUDIO
Studio: Piotr Salak – Krzysztof Przytuła
23:30 Liga Europy UEFA: SKRÓTY
Komentarz: Edward Durda, Żelisław Żyżyński
23:30 Copa Libertadores – grupa 2: ROSARIO CENTRAL – NACIONAL
10:50 Mistrzostwa Europy: SPRINT KOBIET
13:50 Mistrzostwa Europy: SPRINT MĘŻCZYZN
15:00 Polsat Boxing Night: KONFERENCJA PRASOWA
04:45 PGA European Tour – Perth International, Perth, Australia: I RUNDA
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
14:15 Cavaliada Tour, Warszawa: DUŻA RUNDA
Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Warszawy)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko
21:00 Cavaliada Tour, Warszawa: PGNiG POTĘGA SKOKU
Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Warszawy)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko
22:20 Cavaliada Tour, Warszawa: ZAPRZĘGI
Komentarz: Marek Szewczyk (z Warszawy)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko
02:00 Liga NBA – faza zasadnicza: CHICAGO BULLS – WASHINGTON WIZARDS
16:55 Turkish Airlines Euroliga, TOP 16, grupa F: CSKA MOSKWA – KHIMKY MOSKWA
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Tomasz Świętoński
19:00 EHF Liga Mistrzów – grupa B: IFK KRISTIANSTAD – FC BARCELONA LASSA
20:00 Liga Mistrzyń CEV – play-off: VOLERO ZURICH – LOKOMOTIV BAKU
20:45 Serie A1 – 20. kolejka: LPR PIACENZA – NINFA LATINA
07:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 2. runda: ??? – ???
09:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 2. runda: ??? – ???
12:00 ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 1/4 Finału: NICK KYRGIOS – TOMAS BERDYCH
13:00 ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 1/4 Finału: ROBERTO BAUTISTA AGUT – MARCOS BAGHDATIS
13:30 WTA Tour, Doha, Katar – 1/4 Finału: SAISAI ZHENG – JELENA OSTAPENKO
15:00 ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 1/4 Finału: PHILIPP KOHLSCHREIBER – STANISLAS WAWRINKA
15:30 WTA Tour, Doha, Katar – 1/4 Finału: CARLA SUAREZ NAVARRO – ELENA VESNINA
16:30 WTA Tour, Doha, Katar – 1/4 Finału: GARBIÑE MUGURUZA – ANDREA PETKOVIĆ
17:00 ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 1/4 Finału: NOVAK DJOKOVIĆ – FELICIANO LOPEZ
18:05 WTA Tour, Doha, Katar – 1/4 Finału:ROBERTA VINCI – AGNIESZKA RADWAŃSKA
Komentarz w TVP: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz
23:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1/4 Finału: ??? – ???
*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie
godz. 18.55: Athletic Bilbao – Olympique Marsylia (TVP Sport)
Komentarz: Jacek Laskowski – Jacek Magiera
premiera 23.30
18:55 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: SS LAZIO – GALATASARAY SK na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player –
komentarz Terlecki i Zawadzki
Lokomotiw – Fenerbahce komentarz Julian Kowalski i Zurawski
21:05 Porto – Dortmund Komentarz Julian Kowalski i Zurawski
Czwartek (25 lutego):
• godz. 18.55: Athletic Bilbao – Olympique Marsylia (TVP Sport)
komentarz: Jacek Laskowski i Jacek Magiera
• godz. 21.00: Manchester United – FC Midtjylland (TVP Sport)
komentarz: Maciej Iwański i Andrzej Strejlau
Długi czwartek z LE w Eurosport
17:00 Lokomotiw – Fenerbahce
19:00 Lazio – Galatasaray
21:05 Porto – Dortmund