Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.
11:00 Magazyn CAFE FUTBOL
Studio: Roman Kołtoń – Wojciech Kowalczyk
12:25 Liga BBVA – 38. kolejka: MALAGA CF – UD LAS PALMAS
Komentarz: Marcin Pawłowski
12:35 I Liga – 31. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – WISŁA PŁOCK
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Głogowa)
Reporter: Mateusz Majak
14:25 Jupiler League, grupa mistrzowska – 38. kolejka: CLUB BRUGGE KV – RSC ANDERLECHT
15:15 2. Bundesliga – 34. kolejka: ??? – ???
15:55 Premier League – 38. kolejka: CHELSEA FC – LEICESTER CITY
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny
15:55 Premier League – 38. kolejka: (transmisja łączona) MANCHESTER UNITED – AFC BOURNEMOUTH ; SWANSEA CITY – MANCHESTER CITY
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki
17:00 Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 38. kolejka: MULTILIGA
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Kazimierz Węgrzyn, Krzysztof Przytuła, Sławomir Stempniewski
17:45 Mistrzostwa Europy U-17, mecz ćwierćfinałowy: ??? – ???
17:45 Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 38. kolejka: STUDIO
Studio: Rafał Patyra
Reporterzy: Jacek Kurowski, Mariusz Jankowski, Robert El Gendy
17:55 Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 38. kolejka: LEGIA WARSZAWA – POGOŃ SZCZECIN
Komentarz w TVP 2: Maciej Iwański – Andrzej Strejlau (z Warszawy)
Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Reporterzy w Canal+: Daria Kabała-Malarz, Bartek Ignacik
17:55 Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 38. kolejka: CRACOVIA – LECHIA GDAŃSK
Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Krakowa)
Reporterzy: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński
17:55 Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 38. kolejka: PIAST GLIWICE – ZAGŁĘBIE LUBIN
Komentarz: Bartosz Gleń – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński
17:55 Serie A – 38. kolejka: EMPOLI FC – TORINO FC
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski
17:55 Prjemier – Liga – 29. kolejka: ZENIT ST. PETERSBURG – LOKOMOTIV MOSKWA
Komentarz: Grzegorz Michalewski
17:55 Primeira Liga – 34. kolejka: SC BRAGA – SPORTING CP
Komentarz: Marcin Grzywacz
19:30 Liga BBVA – 38. kolejka: RAYO VALLECANO – UD LEVANTE/SPORTING GIJON – VILLAREAL CF/REAL BETIS BALOMPE – GETAFE CF
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała
20:40 Serie A – 38. kolejka: US PALERMO – HELLAS VERONA
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski
21:45 Major League Soccer – 10. kolejka: ??? – ???
23:00 Magazyn SPORT+
Redakcja: Marcin Rosłoń, Grzegorz Milko
23:30 Serie A – 1. kolejka: SC INTERNACIONAL – CHAPECOENSE CHAPECO
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Paweł Wilkowicz
17:55 Futsal Ekstraklasa – Finał: GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA – POGOŃ ’04 SZCZECIN
10:30 PGA European Tour – AfrAsia Bank Mauritius Open, Beau Champs, Mauritius: FINAŁ
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
15:10 Mistrzostwa Świata Elity – grupa A: DANIA – CZECHY
Komentarz: Jacek Laskowski – Waldemar Matuszak
19:10 Mistrzostwa Świata Elity – grupa A: SZWAJCARIA – SZWECJA
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Mariusz Czerkawski
13:00 Grand Slam, Ałmaty, Kazachstan: DZIEŃ 3
Komentarz: Radosław Gielo – Tomasz Adamiec
11:30 Mistrzostwa Europy, Liptowski Mikułasz, Słowacja: ZAWODY
14:15 Magazyn GIRO EXTRA
14:30 Giro d’Italia: ETAP 9
17:30 Magazyn GIRO EXTRA
12:30 Liga ACB – 33. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – MONTAKIT FUENLABRADA
Komentarz: Wojciech Michałowicz
17:00 Turkish Airlines Euroliga – mecz o 3. miejsce: ??? – ???
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Tomasz Świętoński
19:50 Tauron Basket Liga – 1/2 Finału: STELMET ZIELONA GÓRA – ENERGA CZARNI SŁUPSK
19:55 Turkish Airlines Euroliga – Finał: ??? – ???
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Tomasz Świętoński
15:00 PGNiG Superliga – Finał: MKS SELGROS LUBLIN – POGOŃ SZCZECIN
16:50 PGNiG Superliga – Finał: STUDIO
17:00 PGNiG Superliga – Finał: ORLEN WISŁA PŁOCK – VIVE TAURON KIELCE
19:00 PGNiG Superliga – Finał: STUDIO
20:00 Handball Bundesliga – 31. kolejka: THW KIEL – SG FLENSBURG HANDEWITT
Komentarz: Kacper Merk
03:00 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich: WŁOCHY – TAJLANDIA
05:45 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich: PERU – DOMINIKANA
08:30 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich: HOLANDIA – KOREA POŁUDNIOWA
12:00 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich: JAPONIA – KAZACHSTAN
10:30 World Tour, Antalya, Turcja: 1/2 FINAŁU
11:30 World Tour, Antalya, Turcja: 1/2 FINAŁU
14:30 World Tour, Antalya, Turcja: MECZ O 3 MIEJSCE
15:45 World Tour, Antalya, Turcja: FINAŁ
10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2016
15:30 Mistrzostwa Świata Rallycross – Belgia Mettet: ZAWODY
02:00 MMA Bellator 154: PHIL DAVIS – MUHAMED LAWAL
Komentarz: Edward Durda – Karol Matuszczak
14:00 WTA Tour, Rzym, Włochy – Finał: SERENA WILLIAMS – MADISON KEYS
Komentarz: Michał Lewandowski
17:00 ATP World Tour Master 1000, Rzym, Włochy – Finał: NOVAK DJOKOVIC – ANDY MURRAY
08:15 Mistrzostwa Świata Supersport, Sepang, Malezja: WYŚCIG
10:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Sepang, Malezja: II WYŚCIG
09:10 GP3, Barcelona, Hiszpania: II WYŚCIG
10:25 GP2, Barcelona, Hiszpania: II WYŚCIG
11:35 Porsche Supercup, Barcelona, Hiszpania: WYŚCIG
13:15 Formuła 1, Grand Prix Hiszpanii: STUDIO
14:00 Formuła 1, Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG
Komentarz w Eleven Sports: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica
16:00 Formuła 1, Grand Prix Hiszpanii: STUDIO
15:30 Magazyn EXTREME SAILING 2016
16:00 Magazyn ISAF WORLD CUP 2016
13:55 Mecz towarzyski, Warszawa: POLSKA – RESZTA ŚWIATA
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Tomasz Bajerski (z Warszawy)
Studio: Sylwia Dekiert – Jarosław Hampel, Zenon Plech (z Warszawy)
Reporterzy: Sebastian Parfjanowicz, Filip Czyszanowski
*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie
17.40 Ekstraklasa na żywo
mecz: Lech Poznań – Ruch Chorzów eurosport 1
studio : Maciej Terlecki i Zawadzki i reporterem Julian Kowalski