Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.
06:50 Mistrzostwa Świata Kobiet U20 – 1/2 Finału: ??? – ???
10:20 Mistrzostwa Świata Kobiet U20 – 1/2 Finału: ??? – ???
14:55 Puchar Włoch – 1/16 Finału: EMPOLI FC – AC CESENA
Komentarz: Marcin Lepa
17:15 Puchar Polski: WSTĘP DO MECZU
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Waldemar Prusik (ze Szczecina)
Reporter: Paweł Ślęzak
17:25 Puchar Polski – 1/4 Finału: POGOŃ SZCZECIN – PUSZCZA NIEPOŁOMICE
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Waldemar Prusik (ze Szczecina)
Reporter: Paweł Ślęzak
17:55 Puchar Włoch – 1/16 Finału: CHIEVO WERONA – NOVARA CALCIO
Komentarz: Szymon Rojek
18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE
18:55 Ligue 1 – 15. kolejka: FC LORIENT – STADE RENNAIS
Komentarz: Mateusz Święcicki – Mateusz Majak
18:55 Tipico Bundesliga – 17. kolejka: CASHPOINT SCR ALTACH – SV GUNTAMATIC RIED
Komentarz: Jakub Polkowski
19:55 Puchar Króla – 1/16 Finału: CD LEGANES – VALENCIA CF
Komentarz: Piotr Laboga – Maciej Murawski
20:10 Magazyn PREMIER LIGA
20:15 Puchar Polski: WSTĘP DO MECZU
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Gdyni)
Reporter: Sebastian Staszewski
20:25 Puchar Polski – 1/4 Finału: ARKA GDYNIA – DRUTEX BYTOVIA BYTÓW
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Gdyni)
Reporter: Sebastian Staszewski
20:40 EFL Cup – 1/4 Finału: LIVERPOOL FC – LEEDS UNITED
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
20:55 Ligue 1 – 15. kolejka: DIJON FCO – AS MONACO
Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas
20:55 Puchar Włoch – 1/16 Finału: TORINO FC – AC PISA
Komentarz: Cezary Kowalski
21:55 Puchar Króla – 1/16 Finału: REAL BETIS – DEPORTIVO LA CORUNA
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Świętoński
02:25 NFL – 12. kolejka: PHILADELPHIA EAGLES – GREEN BAY PACKERS
17:30 Magazyn BASKET+
17:50 Liga Mistrzów FIBA – grupa E: STELMET ZIELONA GÓRA – AEK ATENY
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Tadeusz Świętoński
19:00 Magazyn VELUX EHF LIGA MISTRZÓW
21:00 Magazyn HANDBALL BUNDESLIGA
14:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: DZIEŃ 4
20:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: DZIEŃ 4
17:45 Magazyn SPORT NEWS+
22:55 Magazyn SPORT NEWS+
23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR
*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.