Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.
HIT DNIA Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: AFC AJAX – LEGIA WARSZAWA
00:45 Campeonato Paulista – 5. kolejka: SC CORINTHIANS – SE PALMEIRAS
01:45 Copa Libertadores – kwalifikacje: OLIMPIA ASUNCION – BOTAFOGO
Komentarz: Bartłomiej Rabij
07:50 La Liga Santander – 23. kolejka: CD LEGANES – FC BARCELONA
Komentarz: Aleksander Roj
10:25 Magazyn BARCA TV
16:55 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: OSMANLISPOR FK – OLYMPIAKOS SFP
Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda
17:15 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD
18:30 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: STUDIO
*(od 18:35 w TVP 1 HD)
Studio: Rafał Patyra – Jan Tomaszewski, Tomasz Rząsa
Reporterzy: Szymon Borczuch, Aleksander Roj
18:55 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: AFC AJAX – LEGIA WARSZAWA
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Marcin Żewłakow (z Amsterdamu)
18:55 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: AS ROMA – VILLARREAL CF
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Lipiński
18:55 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: ZENIT ST PETERSBURG – RSC ANDERLECHT
Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Żelisław Żyżyński – Krzysztof Przytuła
18:55 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: BESIKTAS JK – FC KOPENHAGA
Komentarz w Nsport+ HD: Piotr Domagała – Filip Surma
18:55 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: APOEL FC – ATHLETIC CLUB
18:55 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: MULTILIGA
Moderator: Mariusz Wróblewski
20:55 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: STUDIO
Studio: Rafał Patyra – Jan Tomaszewski, Tomasz Rząsa
Reporterzy: Szymon Borczuch, Aleksander Roj
21:00 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: TOTTENHAM HOTSPUR – KAA GENT
Komentarz w Canal+ Sport HD: Bartosz Gleń – Rafał Nahorny
21:00 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: SZACHTAR DONIECK – CELTA VIGO
Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski
21:00 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: OLYMPIQUE LYON – AZ ALKMAAR
Komentarz w nSport+ HD: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda
21:00 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: AC FIORENTINA – BORUSSIA M’GLADBACH
21:00 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: FC KOPENHAGA – PFC LUDOGOREC RAZGRAD
21:00 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: KRC GENK – FC ASTRA GIURGIU
21:00 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: SPARTA PRAGA – FK ROSTOV
21:00 Liga Europy UEFA – 1/16 Finału: MULTILIGA
Moderator: Piotr Karpiński
23:15 Copa Libertadores – kwalifikacje: ATLETICO TUCUMAN – JUNIOR BARRANQUILLA
Komentarz: Bartłomiej Rabij
23:30 Liga Europy UEFA: SKRÓTY
Komentarz: Edward Durda, Krzysztof Bandych
13:55 Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: SPRINT KOBIET I MĘŻCZYZN – KWALIFIKACJE
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Marek Jóźwik (z Lahti)
16:10 Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO
16:20 Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: SPRINT KOBIET I MĘŻCZYZN
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Marek Jóźwik (z Lahti)
09:30 PGA European Tour – Joburg Open, Johannersburg, RPA: I RUNDA
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
13:00 PGA European Tour – Joburg Open, Johannersburg, RPA: I RUNDA
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
20:45 Cavaliada Tour, Warszawa: STUDIO
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko
21:00 Cavaliada Tour, Warszawa: POTĘGA SKOKU
Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Warszawy)
07:45 Tour of Langkawi: ETAP 1
12:15 Abu Dhabi Tour: ETAP 1
18:00 Magazyn BASKET+
18:10 Magazyn NBA ACTION
20:45 Pro D2 – 22. kolejka: US COLOMIERS – SC ALBI
20:00 Premier League, Brighton : PIERWSZA RUNDA – KOLEJKA 4
Komentarz: Grzegorz Pajda
15:00 Liga Mistrzyń CEV – grupa C: AZERRAIL BAKU – FENERBAHCE SK STAMBUŁ
Komentarz w Polsacie Sport: Krzysztof Wanio – Krzysztof Ignaczak
20:30 Serie A1 – 26. kolejka: CUCINE LUBE CIVITANOVA – AZIMUT MODENA
*(o 23:00 w Sportklub)
Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman
12:55 Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: KWALIFIKACJE KOBIET
*(o 14:15 w Eurosport 1 HD)
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek (z Lahti)
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marek Rudziński, Igor Błachut (z Lahti)
13:00 Coral Shoot Out 2017, Watford, Wielka Brytania: DZIEŃ 1
20:00 Coral Shoot Out 2017, Watford, Wielka Brytania: DZIEŃ 1
18:30 Magazyn MOBIL 1 THE GRID
22:00 Magazyn MARTIAL ARTS CHRONICLES
00:30 ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – II runda: DUSAN LAJOVIC – DOMINIC THIEM
11:00 WTA Tour, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie – 1/4 finału: ANASTASIJA SEVASTOVA – QIANG WANG
Komentarz w TVP: Grzegorz Mędrzejewski
13:00 WTA Tour, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie – 1/4 finału: LAUREN DAVIS – ELINA SVITOLINA
*(od 18:55 w TVP Sport)
Komentarz w TVP: Joanna Sakowicz-Kostecka
16:00 WTA Tour, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie – 1/4 finału: KAROLINA WOŹNIACKA – CATHERINE BELLIS
*(od 19:55 w TVP Sport)
Komentarz w TVP: Joanna Sakowicz-Kostecka
18:00 WTA Tour, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie – 1/4 finału: ANGELIQUE KERBER – ANA KONJUH
*(od 21:55 w TVP Sport)
Komentarz w TVP: Michał Lewandowski
18:30 ATP World Tour 250, Delay Beach, USA – II runda: SAM QEURREY – JARED DONALDSON
20:30 ATP World Tour 250, Delay Beach, USA – II runda: TAYLOR FRITZ – DONALD YOUNG
20:30 ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – II runda: HORACIO ZEBALLOS – ALEXANDR DOLGOPOLOV
Komentarz w Polsacie Sport: Dawid Olejniczak
23:00 ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – II runda: CASPER RUUD – ROBERTO BAENA
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Lorek
23:55 ATP World Tour 250, Delay Beach, USA: III RUNDA
17:45 Magazyn SPORT NEWS+
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM
19:20 Magazyn SPORT
19:25 Magazyn SPORT
22:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
23:15 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR
*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie
W Eurosporcie mecz Ajax-Legia skomentują z Amsterdamu Julian Kowalski i Maciej Terlecki.
Siadajcie wygodnie @Eurosport_PL 1 od 18.30 @EuropaLeague @AFCAjax – @LegiaWarszawa. Wstep do meczu Tomasz Lach i @A_Strejlau ⚽⚽⚽
NC+ nie przeprowadzi transmisji z meczu Legii?