Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.
HIT DNIA Serie A – 28. kolejka: JUVENTUS FC – AC MILAN
01:00 Copa Libertadores – grupa 7: CLUB ATLETICO LANUS – ATLETICO NACIONAL
Komentarz: Julian Kowalski
12:30 Bundesliga: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI
12:25 Chinese Super League – 2. kolejka: SHANGHAI SIPG FC – YANBIAN FC
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Tomasz Łapiński
16:30 TFF 1.Lig – 24. kolejka: GOZTEPE – UMRANIYESPOR
17:40 Lotto Ekstraklasa – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU
17:55 Lotto Ekstraklasa – 25. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – PIAST GLIWICE
18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK
18:30 2.Bundesliga – 24. kolejka: VFB STUTTGART – VFL BOCHUM
18:30 2.Bundesliga – 24. kolejka: FC ST. PAULI – FC UNION BERLIN
18:30 2.Bundesliga – 24. kolejka: ERZGEBIRGE AUE – KARLSRUHE
20:00 Magazyn SUPERPIĄTEK
Studio: Cezary Olbrycht – Krzysztof Przytuła
20:05 Bundesliga: WSTĘP DO MECZU
20:25 Bundesliga – 23. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – WERDER BREMA
20:25 Lotto Ekstraklasa – 25. kolejka: ARKA GDYNIA – LECH POZNAŃ
Komentarz: Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski (z Gdyni)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Żelisław Żyżyński, Adam Westfal
20:30 I Liga: WSTĘP DO MECZU
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Katowic)
Reporter: Łukasz Majchrzyk
20:40 I Liga – 20. kolejka: GKS KATOWICE – STOMIL OLSZTYN
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Katowic)
20:40 Serie A – 28. kolejka: JUVENTUS FC – AC MILAN
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica
20:40 La Liga Santander – 27. kolejka: RCD ESPANYOL – UD LAS PALMAS
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała
20:45 Sky Bet Championship – 37. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION – DERBY COUNTRY
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
22:30 Magazyn SUPERPIĄTEK
Studio: Cezary Olbrycht – Krzysztof Przytuła
23:00 Magazyn LIGA MISTRZÓW UEFA
Redakcja: Bartosz Gleń
17:00 World Superseries Premier, Yonex All England Open Superseries Premier: 1/4 FINAŁU
18:00 Magazyn BWF UNLIMITED
14:20 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: SPRINT MĘŻCZYZN
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa
17:35 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: SPRINT KOBIET
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa
17:00 League of Legends – Championship Series: FAZA GRUPOWA
19:15 DEL – 1/4 Finału: EISBAREN BERLIN – ADLER MANNHEIM
19:15 Extraliga – 1/8 finału: HC PILZNO 1929 – HC VITKOVICE
14:20 Grand Slam, Baku, Azerbejdżan: DZIEŃ 1
Komentarz: Bogusław Solecki
14:15 Tirreno Adriatico, Włochy: ETAP 3
15:30 Paryż-Nicea 2017, Francja: ETAP 6
17:30 Magazyn BASKET+
14:00 EuroCup – 1/4 Finału: GALATASARAY – GOOD ANGELS KOSICE
19:00 Turkish Airlines Euroleague – 25. kolejka: ANADOLU EFES – BROSE BASKETS BAMBERG
21:00 Turkish Airlines Euroleague – 25. kolejka: REAL MADRYT – CRVENA ZVEZDA
Komentarz w Polsacie Sport News: Marcin Muras – Adam Romański
18:45 Puchar Świata, Squaw Valley, USA: GIGANT KOBIET – I PRZEJAZD
21:45 Puchar Świata, Squaw Valley, USA: GIGANT KOBIET – II PRZEJAZD
09:15 Mistrzostwa Świata, Sierra Nevada, Hiszpania: SKOKI – KWALIFIKACJE KOBIET
11:40 Mistrzostwa Świata, Sierra Nevada, Hiszpania: SKOKI – KWALIFIKACJE MĘŻCZYZN
13:25 Mistrzostwa Świata, Sierra Nevada, Hiszpania: SNOWCROSS – KWALIFIKACJE KOBIET
19:30 Mistrzostwa Świata, Sierra Nevada, Hiszpania: SKOKI – FINAŁ
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski
20:00 Pro D2 – 24. kolejka: CS BOURGOIN-JALLIEU – SC ALBI
20:00 Pro D2 – 24. kolejka: US COLOMIERS – SA XV CHARENTE RUGBY
20:00 Pro D2 – 24. kolejka: MONT DE MARSAN – AS BEZIERS HERAULT
20:00 Pro D2 – 24. kolejka: RC VANNES – AURILLAC RUGBY
20:00 Pro D2 – 24. kolejka: OYONNAX RUGBY – RC NARBONNE
20:30 Pro D2 – 24. kolejka: SU AGEN – US DAX
20:55 Puchar Sześciu Narodów – 4. kolejka: WALIA – IRLANDIA
Komentarz w Canal+ Sport: Robert Małolepszy
23:00 Magazyn POLSKA 2017
18:00 Orlenliga – 24. kolejka: TAURON MKS DĄBROWA GÓRNICZA – ENEA PTPS PIŁA
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Tomasz Wójtowicz
17:00 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: KWALIFIKACJE
*(o 20:00 w Eurosport 1 HD)
14:00 Players Championship 2017, Llandudno, Wielka Brytania: 1/4 FINAŁU
20:00 Players Championship 2017, Llandudno, Wielka Brytania: 1/2 FINAŁU
*(od 22:30 w Eurosport 2 HD)
18:30 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT 2016
01:00 ATP World Tour Masters 1000, Indian Wells, USA: I RUNDA
02:00 WTA Tour, Indian Wells, USA: II RUNDA
03:30 ATP World Tour Masters 1000, Indian Wells, USA: I RUNDA
04:00 WTA Tour, Indian Wells, USA: II RUNDA
06:30 ATP World Tour Masters 1000, Indian Wells, USA: I RUNDA
20:00 WTA Tour, Indian Wells, USA: II RUNDA
Komentarz w TVP Sport: Michał Lewandowski
20:00 ATP World Tour Masters 1000, Indian Wells, USA: II RUNDA
22:15 WTA Tour, Indian Wells, USA: II RUNDA
Komentarz w TVP Sport: Michał Lewandowski
22:30 ATP World Tour Masters 1000, Indian Wells, USA: II RUNDA
23:55 (pt/sb) WTA Tour, Indian Wells, USA: II RUNDA
Komentarz w TVP Sport: Grzegorz Mędrzejewski
19:00 Champions League – 1/2 Finału: SAARBRUCKEN TISCHTENNIS – TTC FAKEL GAZPROM ORENBURG
Komentarz: Radosław Gielo – Jerzy Grycan
22:00 Magazyn FIGHTING SPIRIT WRESTLING
17:45 Magazyn SPORT NEWS+
18:25 Magazyn SPORT TELEGRAM
19:20 Magazyn SPORT
19:25 Magazyn SPORT
20:05 Magazyn SPORT
22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR
22:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
23:30 Magazyn SPORT NEWS+
*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.