1/2 Pucharu Carabao tylko w Eleven Sports!

Po emocjach związanych z FA Cup już w najbliższych dniach czekają nas emocje związane z angielskim Pucharem Carabao. We wtorek i środę będziemy świadkami półfinałów w tych właśnie rozgrywkach. We wtorek czeka nas rywalizacja Manchester City – Bristol City. Obywatele […]

Po emocjach związanych z FA Cup już w najbliższych dniach czekają nas emocje związane z angielskim Pucharem Carabao. We wtorek i środę będziemy świadkami półfinałów w tych właśnie rozgrywkach.

We wtorek czeka nas rywalizacja Manchester City – Bristol City. Obywatele to zespół praktycznie nie do zatrzymania, w ostatnich pięciu meczach tylko raz stracili punkty, remisując z Crystal Palace. The Robins to drużyna zajmująca czwarte miejsce na zapleczu Premier League. Jednak ich obecna forma pozostawia wiele do życzenia. I zbliżające się starcie z Manchesterem City może być zbyt trudnym zadaniem, dla ekipy z południowo – zachodniej Anglii. Start meczu 20:40.

Po wtorkowej przystawce, w środę czeka nas prawdziwy hit. Mianowicie Derby Londynu Chelsea – Arsenal. The Blues zajmują obecnie trzecie miejsce w ligowej tabeli, zaś Kanonierzy piastują bardzo rozczarowującą szóstą pozycję. Faworytem piłkarze Antonio Conte, którzy może ostatnio nie prezentują wybitej dyspozycji, lecz forma Arsenalu jest o wiele gorsza. Świadczy o tym m.in. wstydliwa porażka z Nottingham Forrest (4-2). Jak będzie tym razem? Kilka dni temu podczas Derbów w lidze angielskiej padł wynik remisowy (2-2) i wówczas o wielkim pechu mogli mówić piłkarze ze Stamford Bridge, gdyż Kanonierzy wyrównali dopiero w doliczonym czasie gry. Początek 20:55.

Życzymy miłego oglądania!

pasek2

WTOREK – 9 STYCZNIA 2017

20:40 Puchar Carabao – 1/2 Finału: MANCHESTER CITY – BRISTOL CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

ŚRODA – 10 STYCZNIA 2017

20:55 Puchar Carabao – 1/2 Finału: CHELSEA FC – ARSENAL FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
pasek2

About Jakub Lipiec