1. kolejka futsal Ekstraklasy w Sportklubie

Na ten moment czekaliśmy niecałe 3 miesiące. Nowy sezon, nowe nadzieje, nowe zespoły, nowe rozdanie. W tym momencie wszyscy zaczynają walkę o tytuł najlepszej drużyny Futsal Ekstraklasy 2018/19. Jedno spotkanie z każdej kolejki przez cały sezon na antenie Sportklub. Tytułu […]

Na ten moment czekaliśmy niecałe 3 miesiące. Nowy sezon, nowe nadzieje, nowe zespoły, nowe rozdanie. W tym momencie wszyscy zaczynają walkę o tytuł najlepszej drużyny Futsal Ekstraklasy 2018/19. Jedno spotkanie z każdej kolejki przez cały sezon na antenie Sportklub.

Tytułu broni Rekord Bielsko-Biała, który początek ubiegłego sezonu miał imponujący. Wygrywali mecz za meczem i dopiero w końcówce, kiedy już rozstrzygnięte zostały losy mistrzostwa dla ekipy z województwa śląskiego, tracili pierwsze punkty w rozgrywkach. Kolejne miejsca na podium przypadły: Gattcie Active Zduńska Wola i FC Toruń.  Z Ekstraklasą pożegnały się ekipy: MKF Solne Miasto Wieliczka i Słomniczanka Słomniki. W ich miejsce w szeregi najlepszych drużyn w Polsce dołączyły: Orzeł Acana Jelcz-Laskowice i Red Devils Chojnice.

Na koniec mamy powtórkę z meczu o Superpuchar. Widzieliśmy okazałe zwycięstwo Rekordu i tak naprawdę mecz bez większych emocji. Tym razem będzie podobnie, dodając do tego fakt, iż Rekord zagra we własnej hali, wynik może być jeszcze bardziej imponujący. Trudno typować inny wynik niż wysokie zwycięstwo Rekordu. Ten mecz zostanie pokazany na kanale Sportklub.

PONIEDZIAŁEK – 17 WRZEŚNIA 2018

20:00 Futsal Ekstraklasa – 1 kolejka: REKORD BIELSKO BIAŁA – SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK na żywo

About Mateusz Bartkowiak