12. kolejka MLS w Eurosporcie!

Dwunasta kolejka Major League Soccer upłynie nam pod znakiem rywalizacji Chicago Fire – Houston Dynamo. Będzie to starcie ósmej drużyny Konferencji Zachodniej (Dynamo), z siódmą ekipą Konferencji Wschodniej (Chicago). Houston Dynamo po dziewięciu spotkaniach ma dwanaście punktów, co daje im […]

Dwunasta kolejka Major League Soccer upłynie nam pod znakiem rywalizacji Chicago Fire – Houston Dynamo. Będzie to starcie ósmej drużyny Konferencji Zachodniej (Dynamo), z siódmą ekipą Konferencji Wschodniej (Chicago).

Houston Dynamo po dziewięciu spotkaniach ma dwanaście punktów, co daje im wspomnianą ósmą lokatę w tabeli Konferencji Zachodniej. Gracze z Chicago natomiast po rozegraniu dziesięciu meczów mają na koncie jedenaście „oczek” i w tym momencie do szóstego „premiowanego” miejsca tracą aż sześć punktów. Oba zespoły grają ostatnio przeciętnie. Niedzielni goście, piłkarze z Houston w pięciu poprzednich meczach odnieśli dwa zwycięstwo, dwa razy zremisowali i raz przegrali. Mimo tych średnich statystyk i tak są lepsi od Chicago, które też odniosło dwie wygrane w ostatnich pięciu meczach, jednak im zdarzyło się również dwa razy przegrać. Kto będzie lepszy? Początek 22:00.

pasek2

NIEDZIELA – 20 MAJA 2018

22:00 Major League Soccer – 12. kolejka: CHICAGO FIRE – HOUSTON DYNAMO  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplapasek2

About Jakub Lipiec