14. i 15. kolejka Bundesligi piłkarzy ręcznych w Sportklubie

W czwartek i w niedzielę na antenie Sportklubu zostaną przeprowadzone transmisje z 3 spotkań Handball Bundesligi. Będą to mecze Magdeburg – Lemgo, Hannover – Gummersbach i Rhein Neckar Loewen – Erlangen. W czwartek czeka nas mecz pomiędzy drużynami polskich szczypiornistów. […]

W czwartek i w niedzielę na antenie Sportklubu zostaną przeprowadzone transmisje z 3 spotkań Handball Bundesligi. Będą to mecze Magdeburg – Lemgo, Hannover – Gummersbach i Rhein Neckar Loewen – Erlangen.

W czwartek czeka nas mecz pomiędzy drużynami polskich szczypiornistów. Magdeburg Piotra Chrapkowskiego podejmie Lemgo Piotra Wyszomirskiego. Faworytem meczu będą gospodarze, którzy zajmują w tabeli 7. miejsce. Magdeburg i Lemgo dzielą w tabeli tylko 2 miejsca. Jednak różnica punktowa między oba zespołami jest duża.

Hannover od początku sezonu jest w czołówce Bundesligi. Zespół ten w tabeli jest na 3. pozycji. Hannover-Burgdorf wciąż walczy o tytuł mistrza Niemiec. Gummersbach broni się przed spadkiem. Ostatnio ta ekipa wygrała 3 spotkania z rzędu.

Rhein Neckar Loewen oprócz Bundesligi walczy także w Lidze Mistrzów. Lwy przegrały w lidze ostatnie 2 mecze i spadły na 4. miejsce w tabeli. Teraz Rhein Neckar powinno wygrać, gdyż teraz zagra z Erlangen, czyli jedną z ostatnich drużyn ligi.

pasek2

CZWARTEK – 30 LISTOPADA 2017

19:00 Handball-Bundesliga – 14. kolejka: SC MAGDEBURG – TBV LEMGO na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

NIEDZIELA – 3 GRUDNIA 2017

12:30 DBK Handball Bundesliga – 15. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – VFL GUMMERSBACH  na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

20:30 DBK Handball Bundesliga – 15. kolejka: RHEIN NECKAR LOWEN – HC ERLANGEN  premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński
pasek2

About Kamil Karczmarek