16. kolejka ligi włoskiej tylko w Eleven Sports!

Jak zwykle w sobotę i niedzielę w Eleven Sports, czeka nas dawka włoskiej piłki. Oczywiście, emocji nie zabraknie, gdyż w 16. serii gier zobaczymy m.in pojedynek Juventus – Inter czy arcyciekawe starcie Napoli – Fiorentina.

Już w sobotę w Turynie czeka nas niesamowicie zapowiadające się spotkanie. Juventus konta Inter. Oba zespoły są ostatnio w bardzo dobrej formie. Stara Dama zajmuje trzecie miejsce w tabeli i traci tylko dwa punkty do lidera, którym jest drużyna z Mediolanu, czeka nas zatem zażarta walka o cenne trzy punkty. Kto wygra?

W niedzielę także nie zabraknie włoskiej piłki na najwyższym poziomie. W środku dnia czeka nas ciekawie zapowiadające się spotkanie Napoli – Fiorentina. Gracze z Neapolu po porażce z Juventusem potrzebuje trzech punktów jak tlenu, aby odrobić niewielką stratę do pierwszego miejsca. Viola to jednak nie zespół, który łatwo odda punkty. W poprzedniej kolejce w końcowych minutach w rywalizacji z Lazio potrafili wywalczyć rzut karny i wyrwać piłkarzom z Rzymu szansę na końcową wygraną. Czy na Stadio San Paolo postawią trudne warunki?

Wieczorem również będzie interesująco, ponieważ będziemy mogli zobaczyć potyczkę Milan – Bologna . Nie jest tajemnicą, że drużynie z San Siro nie idzie ostatnio zbyt dobrze, idzie im wręcz fatalnie. Dlatego zawodnicy niedzielnych gości będzie szukali szansy na zdobycie punktów na legendarnym stadionie w Mediolanie. Czy ekipa Rossonerich będzie potrafiła uratować reszty honoru i zaufania kibiców?

Życzymy miłego oglądania!

SOBOTA – 9 GRUDNIA 2017

20:40 Serie A – 16. kolejka: JUVENTUS FC – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 10 GRUDNIA 2017

12:25 Serie A – 16. kolejka: CHIEVO WERONA – AS ROMA na żywo
Ipla

14:55 Serie A – 16. kolejka: SSC NAPOLI – AC FIORENTINA na żywo
Ipla

20:40 Serie A – 16. kolejka: AC MILAN – BOLOGNA FC na żywo
Ipla

PONIEDZIAŁEK – 11 GRUDNIA 2017

18:55 Serie A – 16. kolejka: GENOA CFC – ATALANTA BC na żywo
Ipla

20:55 Serie A – 16. kolejka: SS LAZIO – TORINO FC na żywo
Ipla

About Jakub Lipiec