16. kolejka OrlenLigi w Polsacie Sport

Dwa spotkania 16. kolejki OrlenLigi pokaże Polsat Sport.  W piątek wieczorem wybierzemy się do Bielska – Białej, aby przyglądać się rywalizacji tamtejszego BKS Profitu Credit z IMPEL-em Wrocław. Zdecydowanym faworytem spotkania są przyjezdne. Zespół z Dolnego Śląska imponuje ostatnio formą […]

Dwa spotkania 16. kolejki OrlenLigi pokaże Polsat Sport. 

W piątek wieczorem wybierzemy się do Bielska – Białej, aby przyglądać się rywalizacji tamtejszego BKS Profitu Credit z IMPEL-em Wrocław. Zdecydowanym faworytem spotkania są przyjezdne. Zespół z Dolnego Śląska imponuje ostatnio formą i miażdży każdego przeciwnika, który stanie na ich drodze. Seria zwycięstw pozwoliła IMPEL-owi awansować na drugie miejsce w tabeli i wcale nie zamierzają go tak łatwo oddać. Wydaje się, że dla Wrocławianek starcie z, obecnie, drugą najsłabszą siłą ligi powinno być tylko przyjemną formalnością.

Nieco bardziej wyrównany mecz powinniśmy oglądać w Bydgoszczy. Właśnie tam, KS Pałac zmierzy się z PTPS-em Piłą. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, a różnica między nimi wynosi tylko jeden punkt na korzyść gospodyń. Ciężko wskazać faworyta meczu, bowiem ostatnio oba zespoły mają problemy z regularnym wygrywaniem. KS Pałac przegrał pięć ostatnich spotkań z rzędu, a PTPS wygrał tylko jedno z pięciu ostatnich meczów. Wychodzi więc na to, że poniedziałkowa batalia może być tzw. meczem na przełamanie. Nie wiadomo kto wyjdzie z niego zwycięsko, ale powinniśmy spodziewać się długiego, wyrównanego i bardzo emocjonującego spotkania.

pasek2

PIĄTEK – 13 STYCZNIA 2017

20:00 Orlenliga – 16. kolejka: BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA – IMPEL WROCŁAW na żywo
Polsat Sport HDIpla

PONIEDZIAŁEK – 16 STYCZNIA 2017

18:10 Orlenliga – 16. kolejka: KS PAŁAC BYDGOSZCZ – PTPS PIŁA na żywo
Polsat Sport HDIpla
pasek2

About Jakub Zegarowski