2. kolejka Fortuna 1. Ligi w Polsacie Sport

W najbliższy weekend odbędzie się 2. kolejka Fortuna 1 ligi. Transmisje z 2 spotkań przeprowadzi Polsat Sport. Kolejkę rozpocznie starcie beniaminków, w którym Warta Poznań zmierzy się z  Garbarnią Kraków. Mecz zostanie rozegrany w Grodzisku Wielopolskim, jednak istnieje szansa, że kolejny mecz ze […]

W najbliższy weekend odbędzie się 2. kolejka Fortuna 1 ligi. Transmisje z 2 spotkań przeprowadzi Polsat Sport.

Kolejkę rozpocznie starcie beniaminków, w którym Warta Poznań zmierzy się z  Garbarnią Kraków. Mecz zostanie rozegrany w Grodzisku Wielopolskim, jednak istnieje szansa, że kolejny mecz ze Stalą Mielec Warta zagra na swoim stadionie przy Drodze Dębińskiej. Dla poznaniaków mecz z Garbarnią będzie inauguracją ligowego sezonu, gdyż ich wyjazdowy mecz ze Stomilem Olsztyn został przełożony na 13 września ze względu na trwającą wymianę murawy na stadionie w Olsztynie. Garbarnia pierwszy mecz w sezonie rozgrywała przeciwko Stali Mielec. Był to powrót Garbarzy na zaplecze Ekstraklasy po 44 latach. Nie mogą go jednak zaliczyć do udanego, gdyż przegrali 0:2. Czy w meczu z Wartą drużyna z Krakowa odniesie zwycięstwo? A może to jednak popularni zieloni okażą się lepsi? Początek spotkania o godzinie 17:45.

W sobotę widzowie będą mogli obejrzeć starcie ŁKS-u Łódź z GKS Katowice. Łódzka drużyna udanie rozpoczęła sezon wygrywając w Głogowie z Chrobrym 1:0. O dobrym starcie sezonu 2018/19 nie może mówić drużyna z Katowic, gdyż poległa w meczu u siebie z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:1. Kto okaże się lepszy? Czy będzie to ŁKS,czy GKS? A może padnie remis? Na te pytania poznamy odpowiedzi włączając Polsat Sport. Początek transmisji o godzinie 17:30.

pasek2

PIĄTEK – 27 LIPCA 2018

17:30 Fortuna 1. Liga – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Janusz Kudyba (z Poznania)
Reporter: Piotr Przybysz


17:40
Fortuna 1. Liga – 2. kolejka: WARTA POZNAŃ – GARBARNIA KRAKÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Janusz Kudyba (z Poznania)

SOBOTA – 28 LIPCA 2018

17:30 Fortuna 1. Liga – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Łodzi)
Reporter: Paweł Ślęzak

17:40
Fortuna 1. Liga – 2. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Łodzi)
pasek2

About Michał Jeżewski