21. kolejka Energa Basket Ligi w Polsat Sport HD i na Ipla.tv

W sobotę spotkanie o fazę play-off  pomiędzy Lublinem i Starogardem Gdańskim, a w niedzielę pojedynek o utrzymanie. Te dwa spotkania będzie można zobaczyć w weekend na antenie Polsat Sport. Pojedynek sąsiadów z ligowej tabeli. Oba zespoły mają na koncie 30 […]

W sobotę spotkanie o fazę play-off  pomiędzy Lublinem i Starogardem Gdańskim, a w niedzielę pojedynek o utrzymanie. Te dwa spotkania będzie można zobaczyć w weekend na antenie Polsat Sport.

Pojedynek sąsiadów z ligowej tabeli. Oba zespoły mają na koncie 30 punktów za 10 wygranych meczów i 10 porażek. TBV Start Lublin sklasyfikowany jest obecnie na ósmej pozycji, a Polpharma Starogard Gdański zajmuje jedno miejsce wyżej. Pierwsze spotkanie tych drużyn w sezonie pewnie wygrała Polpharma, pokonując przed własną publicznością lublinian 96:77.

Oba zespoły walczą desperacko o uniknięcie spadku. Spójnia w ostatnich czterech meczach odniosła dwa zwycięstwa. Pokonali AZS Koszalin oraz Trefl Sopot, czyli zespoły bezpośrednio zaangażowane w pojedynek o utrzymanie w Energa Basket Lidze. Hydrotruck ma fatalną passę siedmiu porażek z rzędu. W pierwszym starciu triumfowali Radomianie.

SOBOTA – 9 MARCA 2019

12:30 Energa Basket Liga – 21. kolejka: TBV START LUBLIN – POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI na żywo
Polsat Sport HDIpla

NIEDZIELA – 10 MARCA 2019

12:30 Energa Basket Liga – 21. kolejkaSPÓJNIA STAROGARD – HYDROTRUCK RADOM na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Mateusz Bartkowiak