25. kolejka PGNiG Superligi w nSport+

Aż trzy spotkania 25. kolejki PGNiG Superligi zobaczymy w tym tygodniu na antenie nSport+. Najciekawiej zapowiada się spotkanie MMTS Kwidzyn z KS Azoty Puławy.  Zakończenie sezonu zasadniczego już bardzo blisko a sytuacja w tabeli jest już niemal wyjaśniona. W 25. […]

Aż trzy spotkania 25. kolejki PGNiG Superligi zobaczymy w tym tygodniu na antenie nSport+. Najciekawiej zapowiada się spotkanie MMTS Kwidzyn z KS Azoty Puławy. 

Zakończenie sezonu zasadniczego już bardzo blisko a sytuacja w tabeli jest już niemal wyjaśniona. W 25. kolejce czeka nas jednak arcyciekawe spotkanie. MMTS Kwidzyn we własnej hali podejmować będzie KS Azoty Puławy. Obie drużyny już dawno zapewniły sobie udział w play-offach. Większe szanse na zwycięstwo daje się drużynie z Puław, która od dwóch spotkań jest niepokonana. W ostatniej kolejce pokonali Piotrków Trybunalski. Kwidzyn, który przed sezon był wymieniamy w gronie drużyn do medali w tej chwili do czołowej trójki traci wiele punktów. Mimo dobrej gry w ostatnim czasie, przed tygodniem musieli uznać wyższość Orlen Wisły Płock. Ponadto zobaczymy dwa inne spotkania. W piątkowy wieczór dojdzie do rywalizacji Piotrkowanina Piotrków Trybunalski z Energą MKS Kalisz. W niedzielę na zakończenie kolejki natomiast starcie Gwardii Opole z NMC Górnik Zabrze.

ŚRODA – 27 MARCA 2019

20:00 PGNiG Superliga – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Kwidzyna)
Reporter: Bartek Ignacik


20:10 
PGNiG Superliga – 25. kolejka: MMTS KWIDZYN – KS AZOTY-PUŁAWY na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Kwidzyna)

PIĄTEK – 29 MARCA 2019

18:15 PGNIG Superliga – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


18:25 PGNIG Superliga – 25. kolejka: PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – ENERGA MKS KALISZ na żywo

NIEDZIELA – 31 MARCA 2019

12:45 PGNiG Superliga – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


12:55 PGNiG Superliga – 25. kolejka: GWARDIA OPOLE – NMC GÓRNIK ZABRZE na żywo

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam