25. kolejka PGNiG Superligi w nSport+

W nSport+ będzie można obejrzeć jeden mecz 25. kolejki PGNiG Superligi mężczyzn. Tym razem kamery zagoszczą w Opolu, gdzie dojdzie do pojedynku drużyn, które w swoich grupach zajmują trzecie miejsca. W lepszej formie są goście, co pokazują wyniki. Chrobry Głogów wygrał […]

W nSport+ będzie można obejrzeć jeden mecz 25. kolejki PGNiG Superligi mężczyzn. Tym razem kamery zagoszczą w Opolu, gdzie dojdzie do pojedynku drużyn, które w swoich grupach zajmują trzecie miejsca.

W lepszej formie są goście, co pokazują wyniki. Chrobry Głogów wygrał pięć z ostatnich sześciu meczów ligowych i poprawił swoją pozycję w tabeli grupy granatowej. Udało się wyprzedzić MKS Kalisz, który w ostatnim czasie również notował dobrą passę. Strata Chrobrego do dwóch wyprzedzających ich drużyn jest jednak na tyle duża, że podopieczni Jarosława Cieślikowskiego powinni zadowolić się 3. pozycją. Choć i o to będzie trzeba powalczyć z Kaliszem. Również o 3. miejsce, ale w grupie pomarańczowej walczyć musi Gwardia Opole. Podopieczni Rafała Kuptela mają tyle samo punktów – 49, o 4 więcej od Głogowa – co MMTS Kwidzyn. Zespół z Opola w ostatnich tygodniach miał trudną przeprawę z czołówką rozgrywek. Gwardia mierzyła się m.in. z Wisłą Płock czy Azotami Puławy. Te spotkania kończyły się porażkami. Udało się za to wygrać ważny pojedynek z zespołem z Kwidzyna, który pozwolił na dogonienie rywala.

pasek2

ŚRODA – 7 MARCA 2018

18:15 PGNiG Superliga – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Iwona Niedźwiedź (z Opola)
Reporter: Joanna Cedrych

18:25 
PGNiG Superliga – 25. kolejka: ODRA OPOLE – CHROBRY GŁOGÓW na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Iwona Niedźwiedź (z Opola)
pasek2

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)