35. kolejka Championship w Eleven Sports!

W piątek w Eleven Sports rywalizacja Leeds – WBA, a więc najlepiej zapowiadające się spotkanie trzydziestej piątej kolejki Championship. Na przeciw siebie staną trzecia i czwarta drużyna zaplecza angielskiej ekstraklasy. Leeds ma wobec ekipy WBA ma dużo do udowodnienia. W listopadzie […]

W piątek w Eleven Sports rywalizacja Leeds – WBA, a więc najlepiej zapowiadające się spotkanie trzydziestej piątej kolejki Championship. Na przeciw siebie staną trzecia i czwarta drużyna zaplecza angielskiej ekstraklasy.

Leeds ma wobec ekipy WBA ma dużo do udowodnienia. W listopadzie ubiegłego roku The Baggies w świetnym stylu rozprawili się z piłkarzami Marcelo Bielsy. Teraz również West Brom ma za sobą odrobinę lepszy czas niż Leeds, choć obie drużyny przegrały swoje poprzednie ligowe mecze. To jednak zespół Mateusza Klicha ma większy komfort przed tym spotkaniem. The Withes mają na swoim koncie sześćdziesiąt cztery punkty, co daję przewagę czterech „oczek” nad piątkowymi rywalami. Liczymy na dobre widowisko i kolejną próbkę umiejętności Mateusza Klicha.

PIĄTEK – 1 MARCA 2019

20:40 Championship – 35. kolejka: LEEDS UNITED FC – WEST BROMWICH ALBION FC na żywo
Ipla

About Jakub Lipiec