4. kolejka Sky BET Championship na kanałach Eleven Sports

W ramach czwartej serii spotkań Championship zapraszamy do kanałów Eleven Sports na spotkania drużyn, które nie zaznały dotąd porażki w poprzednich spotkaniach. We wtorkowy wieczór na Liberty Stadium były klub Łukasz Fabiańskiego, Swansea City podejmie rewelacje początku sezonu, Leeds United. […]

W ramach czwartej serii spotkań Championship zapraszamy do kanałów Eleven Sports na spotkania drużyn, które nie zaznały dotąd porażki w poprzednich spotkaniach.

We wtorkowy wieczór na Liberty Stadium były klub Łukasz Fabiańskiego, Swansea City podejmie rewelacje początku sezonu, Leeds United. Drużyna Marcelo Bielsy rozpoczęła sezon od trzech wygranych spotkań pokazując naprawdę kapitalne przygotowanie do sezonu. Ekipa gospodarzy po spadku z Premier League swoją postawą na boisku w pierwszych meczach ( 2 wygrane, 1 remis) pokazuje, że jak najszybciej będzie chciała ponownie awansować do Premier League. Warto dodać, że w ekipie gości liczymy na kolejne dobre spotkanie Mateusza Klicha, który jest jedną z czołowych postaci swojego klubu na początku sezonu. Zapowiada się emocjonujące starcie.

W środę na Villa Park gospodarze podejmą ekipę z Brentford. Obie drużyny rozpoczęły sezon dwoma zwycięstwami i jednym remisem co zapowiada niesamowitą walkę o kolejne cenne punkty w tabeli. Warto dodać, że w historii spotkań między tymi drużynami piłkarze Aston Villa jeszcze nigdy nie odnieśli zwycięstwa. Czy w środowy wieczór zrobią to po raz pierwszy?

Zapraszamy do śledzenia transmisji.

WTOREK – 21 SIERPNIA 2018

20:40 Championship – 4. kolejka: SWANSEA CITY AFC – LEEDS UNITED FC na żywo
Ipla

ŚRODA – 22 SIERPNIA 2018

20:40 Championship – 4. kolejka: ASTON VILLA FC – BRENTFORD FC na żywo
Ipla

About Adrian Nuckowski

Przede wszystkim pasjonat sportu :)