44. kolejka Championship w Eleven Sports

Przed nami trzy ostatnie kolejki sezonu angielskiej Championship. Ciągle nie wiemy jednak, kto pożegna się z ligą na przyszły sezon a także kto ostatecznie zagra w barażach.  Odpowiedzi na te pytania powinna dostarczyć nam rozgrywająca się w ten weekend 44. […]

Przed nami trzy ostatnie kolejki sezonu angielskiej Championship. Ciągle nie wiemy jednak, kto pożegna się z ligą na przyszły sezon a także kto ostatecznie zagra w barażach.  Odpowiedzi na te pytania powinna dostarczyć nam rozgrywająca się w ten weekend 44. kolejka ligowych zmagań.

Weekend z Championship zainaugurują w piątek drużyny Millwall oraz Fulham obie drużyny zajmują obecnie wysokie miejsca w tabeli. Fulham postara się wskoczyć na pozycje vice lidera, która zapewni im bezpośredni awans do Premier League. Millwall także zajmuje wysoką – szóstą pozycję, która jednak wciąż nie daje im pewności gry w barażach, gdyż ma tylko punkt przewagi nad siódmym Derby County. Początek tego jakże emocjonująco zapowiadającego się spotkania w piątek o 20:45.

Jeszcze ciekawiej niż piątkowa inauguracja kolejki zapowiada się sobotnie popołudnie. Rozegranych zostanie wtedy 11 spotkań. Na papierze najciekawiej prezentują się starcia Birmingham z Shefield United, Derby County Middlesbrough czy też starcie wciąż wierzących w utrzymanie drużyn  Burton Sunderlandu. Na boisku powinien zameldować się także Kamil Grosicki w spotkaniu przeciwko walczącemu o baraże Brentford FC. 

PIĄTEK – 20 KWIETNIA 2017

20:40 Championship – 44. kolejka: MILLWALL FC – FULHAM FC na żywo
Ipla

SOBOTA – 21 KWIETNIA 2017

20:40 Championship – 44. kolejka: CARDIFF CITY – NOTTINGHAM FOREST na żywo
Ipla

About Roland Śledziewski