4Nations Cup w TVP Sport HD

Przed polskimi szczypiornistami ważny turniej. Polacy w styczniu nie zagrają na mistrzostwach Europy, ale będą grać w preeliminacjach do mistrzostw świata. Próbą generalną przed turniejem będzie Puchar 4 Narodów rozgrywany w Ergo Arenie. Pierwszego dnia turnieju odbędą się półfinały. W […]

Przed polskimi szczypiornistami ważny turniej. Polacy w styczniu nie zagrają na mistrzostwach Europy, ale będą grać w preeliminacjach do mistrzostw świata. Próbą generalną przed turniejem będzie Puchar 4 Narodów rozgrywany w Ergo Arenie.

Pierwszego dnia turnieju odbędą się półfinały. W 1/2 finału Polacy zmierzą się z Bahrajnem. Zawodnicy tego zespołu to wicemistrzowie Azji, którzy na mistrzostwach świata odpadli w fazie grupowej. Trenerem reprezentacji Bahrajnu jest słynny Gudmur Gudmundson. W drugim półfinale Białoruś zagra z Japonią. Są to zespoły z którymi Polacy ostatnio grali. Japończycy prowadzeni przez Dagura Sigurdssona na mistrzostwach świata przegrali z naszą reprezentacją.

Z Białorusią polscy szczypiorniści mierzyli się w eliminacjach mistrzostw Europy. Białorusini awansowali do mistrzostw Europy, więc Puchar 4 Narodów będzie ważnym testem przed mistrzostwami Europy. Białorusini nie wyobrażają sobie innego wyniku niż zwycięstwa w turnieju w Trójmieście. Podobnie jest z reprezentacją Polski, która przeżywa odbudowę.

pasek2

CZWARTEK – 28 GRUDNIA 2017

20:15 4 Nations Cup, Gdańsk, Polska – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:25
 4 Nations Cup, Gdańsk, Polska – 1/2 finału: POLSKA – BAHRAJN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

PIĄTEK – 29 GRUDNIA 2017

18:00 4 Nations Cup, Gdańsk, Polska – FINAŁ: POLSKA – BIAŁORUŚ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

pasek2

About Kamil Karczmarek