5. kolejka LSK w Polsacie Sport

Do dwóch zmniejszyła się w poprzedniej kolejce Ligi Siatkówki Kobiet liczba niepokonanych drużyn. Ponownie jednak liderów tabeli, Chemika Police, oraz wiceliderek, ŁKS-u Commercon Łódź, nie zobaczymy w telewizji w nadchodzący weekend. Pierwszy mecz 5. kolejki LSK w Polsacie Sport to […]

Do dwóch zmniejszyła się w poprzedniej kolejce Ligi Siatkówki Kobiet liczba niepokonanych drużyn. Ponownie jednak liderów tabeli, Chemika Police, oraz wiceliderek, ŁKS-u Commercon Łódź, nie zobaczymy w telewizji w nadchodzący weekend.

Pierwszy mecz 5. kolejki LSK w Polsacie Sport to niedzielne spotkanie Impelu Wrocław z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Obie drużyny mają na koncie dwie wygrane, jednak ostrowianki zajmują w tabeli piąte miejsce, a Impel, który traci do swoich niedzielnych rywalek dwa punkty, ósme. W poniedziałek kibice elektryzować się będą pojedynkiem siódmej drużyny w tabeli, Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna, z dziesiątym Treflem Proxima Kraków, który w miniony weekend odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie, sensacyjnie pokonując Grot Budowlanych Łódź. Ta drużyna pojawi się na ekranach telewizorów w środę, kiedy zagra mecz z walczącym w sobotę o Ligę Mistrzyń Developresem SkyRes Rzeszów. Do poprzedniej kolejki obie drużny były niepokonane, ale tydzień temu musiały pogodzić się ze stratą trzech punktów.

Wszystkie trzy wspomniane mecze będą transmitowane na żywo przez Polsat Sport.

NIEDZIELA – 12 LISTOPADA 2017

20:00 Liga Siatkówki Kobiet – 4. kolejka: IMPEL WROCŁAW – KSZO OSTROWIEC na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz

PONIEDZIAŁEK – 13 LISTOPADA 2017

18:00 Liga Siatkówki Kobiet – 5. kolejka: POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA – TREFL PROXIMA KRAKÓW na żywo
Polsat Sport HD Ipla

ŚRODA – 15 LISTOPADA 2017

18:00 Liga Siatkówki Kobiet – 5. kolejka: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HD Ipla

About Wojciech Nowakowski

współzałożyciel i redaktor portalu igrzyska24.pl, dziennikarz portalu TakSięGra, hungarysta, poliglota