5. kolejka National Football League w Eleven Sports

W nocy z niedzieli na poniedziałek zaprezentuje się jedyna niepokonana drużyna rozgrywek. Czy Chiefs przedłużą swoją serię? Eleven Sports pokaże dwa ostatnie spotkania 5. kolejki National Football League. W kratkę prezentują się futboliści Houston Texans. Zespół prowadzony przez Billa O’Briena coraz […]

W nocy z niedzieli na poniedziałek zaprezentuje się jedyna niepokonana drużyna rozgrywek. Czy Chiefs przedłużą swoją serię? Eleven Sports pokaże dwa ostatnie spotkania 5. kolejki National Football League.

W kratkę prezentują się futboliści Houston Texans. Zespół prowadzony przez Billa O’Briena coraz lepiej spisuje się w ofensywie, robiąc systematyczny postęp w liczbie zdobytych punktów. Niestety, Texans nie potrafią ustabilizować formy defensywy, która gra bardzo różnie. Tydzień po dobrym występie przeciwko Cincinnati Bengals, kiedy tracą 9 punktów, w meczu przeciwko New England Patriots stracili aż 36 „oczek”. Natomiast w rewelacyjnej formie są zawodnicy Kansas City Chiefs, którzy jako jedyni są niepokonani w National Football League. Bardzo dobra i równa dyspozycja zawodników ofensywnych, którzy zdobywają regularnie powyżej 20. punktów w meczu, przekrywa słabszą grę defensywy, która nie zawsze dobrze rozczytuje zagrywki rywali. Chiefs mają drużynę, która wreszcie po blisko 50. latach ma realne szanse na dotarcie do Super Bowl.

Kolejkę zakończy starcie w dywizji NFC North pomiędzy Chicago BearsMinnesotą Vikings. Obie drużyny nie spisują się na razie najlepiej. Gospodarze dysponują bardzo słabą defensywą, która pozwala rywalom na zdobywanie wielu punktów. Najlepiej zaprezentowała w jedynym wygranym na razie spotkaniu z Pittsburgh Steelers. Zdecydowanie najgorzej wypadli w poprzedni weekend, gdy ulegli wysoko 14:35 Green Bay Packers. Bears z bilansem 1:3 zamyka tabelę dywizji. Miejsce wyżej są Vikings, którzy po rewelacyjnym początku poprzedniego sezonu, w tym spisują się znacznie słabiej. Ekipa z Minneapolis w miniony weekend po raz trzeci grała na własnym stadionie i po raz pierwszy przegrała. W poniedziałek po raz drugi zagrają na wyjeździe. Pierwszy wyjazd do Pittsburgha nie był udany.

PONIEDZIAŁEK – 9 PAŹDZIERNIKA 2017

02:25 National Football League – 5. kolejka: HOUSTON TEXANS – KANSAS CITY CHIEFS  na żywo
Ipla

WTOREK – 10 PAŹDZIERNIKA 2017

02:25 National Football League – 5. kolejka: CHICAGO BEARS – MINNESOTA VIKINGS na żywo
Ipla

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)