9. kolejka 1. Ligi: MKS Ślepsk Suwałki – BBTS Bielsko-Biała w Polsacie Sport Extra

We wtorek rusza 9. kolejka 1. Ligi siatkówki mężczyzn. Kamery Polsatu Sport Extra zabiorą nas tym razem do Suwałk, gdzie tamtejszy MKS Ślepsk zmierzy się z BBTS-em Bielsko-Biała.  Obie ekipy znajdują się obecnie w górnej połowie tabeli, choć ich strata […]

We wtorek rusza 9. kolejka 1. Ligi siatkówki mężczyzn. Kamery Polsatu Sport Extra zabiorą nas tym razem do Suwałk, gdzie tamtejszy MKS Ślepsk zmierzy się z BBTS-em Bielsko-Biała. 

Obie ekipy znajdują się obecnie w górnej połowie tabeli, choć ich strata do KS Lechii Tomaszów Mazowiecki czy Krispolu Wrześni jest już dość widoczna. Gospodarze plasują się na piątej pozycji i mają nadzieję na więcej, albowiem ostatnio znajdują się w niezłej dyspozycji. Ślepsk wygrał w dwóch poprzednich kolejkach, tracąc tylko jedno oczko. Teraz też będą raczej faworytami. BBTS Bielsko-Biała na razie zawodzi i nie widać, żeby miało się to zmienić. Bielszczanie wygrali do tej pory na wyjeździe tylko raz i jeśli we wtorek podwoją tę liczbę, będzie trzeba uznać to za małą niespodziankę.

WTOREK – 13 LISTOPADA 2018

18:30 1. Liga – 9. kolejka: MKS ŚLEPSK SUWAŁKI – BBTS BIELSKO-BIAŁA na żywo
Ipla

About Jakub Zegarowski