9. kolejka OrlenLigi w Polsacie Sport

W najbliższą niedzielę na antenie Polsatu Sport zobaczymy spotkanie 9. kolejki OrlenLigi. Mecz w Pile będzie jedynym transmitowanym przez telewizję w tej serii spotkań. Nie powinno jednak zabraknąć emocji. PTPS Piła po fatalnym początku rozgrywek radzi sobie coraz lepiej. Podopieczne Jacka […]

W najbliższą niedzielę na antenie Polsatu Sport zobaczymy spotkanie 9. kolejki OrlenLigi. Mecz w Pile będzie jedynym transmitowanym przez telewizję w tej serii spotkań. Nie powinno jednak zabraknąć emocji.

PTPS Piła po fatalnym początku rozgrywek radzi sobie coraz lepiej. Podopieczne Jacka Pasińskiego przegrały pierwsze cztery spotkania, nie zdobywając w nich chociażby punktu. Natomiast ostatnie cztery kolejki to komplet zwycięstw i 11. zdobytych punktów. Dzięki tej bardzo udanej serii Pilanki wydostały się z ostatniego miejsca i awansowały na 8. pozycję. Coraz lepiej funkcjonującą maszynę gospodyń przetestują siatkarki Budowlanych Toruń. Beniaminek rozgrywek notuje fatalną passę. Po dwóch zwycięstwach na inaugurację, Torunianki zanotowały sześć porażek. Na 19. rozegranych setów w tym czasie zawodniczki Nicoli Vettoriego wygrały tylko jedną partię. Na zwycięstwo w meczu ligowym czekają od 24 października. Jeżeli PTPS utrzyma ostatnią formę, Budowlane staną przed bardzo trudnym wyzwaniem w niedzielnym pojedynku, aby zakończyć fatalną serię porażek.

NIEDZIELA – 4 GRUDNIA 2016

14:45 Orlenliga – 9. kolejka: PTPS PIŁA – GIACOMINI BUDOWLANI TORUŃ na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)