Absolutny finał Ligi BBVA w Canal+ Sport i TSG TV!

Od dawna nikt już nie czekał aż tak na ostatnią kolejkę Primera División. Tymczasem w tym roku, to właśnie w 38. serii rozstrzygnie się, kto zostanie mistrzem kraju. Dzień później czekają nas natomiast emocje związane z walką o ligowy byt. […]

Od dawna nikt już nie czekał aż tak na ostatnią kolejkę Primera División. Tymczasem w tym roku, to właśnie w 38. serii rozstrzygnie się, kto zostanie mistrzem kraju. Dzień później czekają nas natomiast emocje związane z walką o ligowy byt. Transmisje z najlepszej ligi świata w Canal+ Sport HD i TakSięGra TV!

Barcelona uratuje sezon?
Podopieczni Taty Martino powalczą w sobotę o uratowanie sezonu.
Barcelona ma duże szanse na obronę mistrzowskiego tytułu, ale musi wygrać i to będzie największa presja, wywoływana też przez kompletnie zapełnione Camp Nou. Natomiast Atlético nic nie musi, tylko może. Zawodnicy Diego Simeone w tym sezonie i tak osiągnęli już tyle, ile Rojiblancos zrobili w kilkunastu kolejnych sezonach. Czy jednak ekipa z Vicente Calderón zdobędzie pierwsze mistrzostwo od sezonu 1995/96? Wystarczy, że zremisuje, ale to wystarczy to jednak duże słowo.

Kto spadnie?
Almería, Getafe, Granada, Osasuna i Real Valladolid – kibice tych drużyn będą drżeli do końca sezonu o utrzymanie swoich pupilków w Primera División. TakSięGra TV jako jedyna polska stacja zaprasza na specjalne wydanie Multiligi, w której to Michał Kędzierski wraz z Piotrkiem Przyborowskim będą trzymać puls na tym, co dzieje się w meczach tych i nie tylko drużyn. A emocji w tych spotkaniach na pewno nie zabraknie.

górny pasek

SOBOTA – 17 MAJA 2014

15:55 Liga BBVA – 38. kolejka: REAL MADRYT – RCD ESPANYOL na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski
pasek
17:55
 Liga BBVA – 38. kolejka: FC BARCELONA – ATLÉTICO MADRYT na żywo
Canal+ Sport HDTSG TV

Komentarz w Canal+ Sport HD: Rafał Wolski – Leszek Orłowski
Komentarz w TSG TV: Michał Kędzierski – Konrad Marzec

NIEDZIELA – 18 MAJA 2014

15:55 Liga BBVA – 38. kolejka: REAL VALLADOLID – GRANADA CF na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski
pasek
19:55
 Liga BBVA – 38. kolejka: MULTILIGA na żywo
TSG TV
Komentarz: Michał Kędzierski – Piotr Przyborowskigórny pasek

About Piotr Przyborowski

Z zawodu uczeń, z zamiłowania sportowiec. Jeszcze nie dziennikarz, ale może wkrótce? Prywatnie zakochany w piłce nożnej, a w szczególności w Primera División. Z przymusu pisze jednak głównie o koszykówce, którą się dzięki tej pracy ostatecznie zainteresował. Wielbiciel polskich komedii końca poprzedniego wieku. Słucha rocka.