Baraż o Ekstraligę w nSport+

Trochę w cieniu ale budzący swoje emocje mecz barażowy o miejsce w PGE Ekstralidze będzie można obejrzeć na antenie nSport+. Jest to chyba pierwszy taki przypadek, gdy spotkanie pomiędzy przedostatnią drużyną wyższej ligi a drugim zespołem niższej ligi będzie transmitowany […]

Trochę w cieniu ale budzący swoje emocje mecz barażowy o miejsce w PGE Ekstralidze będzie można obejrzeć na antenie nSport+. Jest to chyba pierwszy taki przypadek, gdy spotkanie pomiędzy przedostatnią drużyną wyższej ligi a drugim zespołem niższej ligi będzie transmitowany przez telewizję.

Ciężko będzie wskazać faworyta tego dwumeczu. Głos rozsądku kazałby upatrywać w tej roli zielonogórskie Myszki Miki. Ale czy tak będzie w rzeczywistości? Gdyby nie kontuzja Patryka Dudka, chyba mało kto pokusiłby się o inny rezultat niż ten na korzyść Falubazu. „Duzers” jednak nie wspomoże swojego klubu w tej walce i klub, który cały sezon opierał się na sile tego młodego żużlowca musi nagle radzić sobie bez swojego lidera. W takiej sytuacji na pierwszy plan wybić się powinien inny wychowanek Grzegorz Zengota. Tym dwumeczem ma okazję zmazać niezbyt udany ligowy sezon. W obliczu osłabienia swoim doświadczeniem wspomóc kolegów powinien Piotr Protasiewicz. W trudnych chwilach zazwyczaj można było liczyć na „PePe”. Czy tym razem będzie podobnie? Do Zielonej Góry nie przyjedzie byle kto. ROW Rybnik to tegoroczny spadkowicz, któremu przyświecał tylko jeden plan – jak najszybszy powrót do elity. Rybniczanie byli bliscy zrealizowania założenia. Na drodze jednak stanęli zawodnicy Motoru Lublin. Najbliższe dwa tygodnie to ostatnia szansa dla zespołu Mrozka, aby wywalczyć bilet wstępu do żużlowej ekstraligi.

NIEDZIELA – 30 WRZEŚNIA 2018

15:00 Baraż o PGE Ekstraligę: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


15:30
Baraż o PGE Ekstraligę:
 FALUBAZ ZIELONA GÓRA – ROW RYBNIK na żywo

About Michał Lewandowski