Beniaminek kontra mistrz Polski – czy może być ciekawie? 2. kolejka OrlenLigi w Polsacie Sport

W najciekawszym spotkaniu 2. kolejki OrlenLigi, beniaminek ligi Trefl Proxima Kraków podejmie mistrza Polski Chemik Police.  Zdecydowanym faworytem spotkania są Policzanki, które bardzo dobrze zaprezentowały się w pierwszej kolejce i pewnie ograły 3:0 Budowlanych Toruń. Sezon od porażki zaczęły za […]

W najciekawszym spotkaniu 2. kolejki OrlenLigi, beniaminek ligi Trefl Proxima Kraków podejmie mistrza Polski Chemik Police. 

Zdecydowanym faworytem spotkania są Policzanki, które bardzo dobrze zaprezentowały się w pierwszej kolejce i pewnie ograły 3:0 Budowlanych Toruń. Sezon od porażki zaczęły za to Krakowianki, przegrywając na wyjeździe z ŁKS-em Łódź 1:3. Gospodynie na pewno zostawią na boisku całe swoje serce i wszystkie pokłady ambicji, ale obiektywnie patrząc, nie mają większych szans na zdobycie przynajmniej jednego punktu.

W drugim ciekawym spotkaniu Polski Cukier Muszynianka zmierzy się z ŁKS-em Commercecon Łódź. Muszyniani w pierwszej serii gier dość nieoczekiwanie pokonały na wyjeździe Tauron MKS Dąbrowę Górniczą i zapisały na swoje konto dwa punkty. W niedzielę będą chciały wygrać poraz kolejny, ale zadanie również nie będzie łatwe. ŁKS Commercecon Łódź ma ambicje walki o pierwszą szóstkę OrlenLigi, więc liczy na zwycięstwo w takich spotkaniach. Podopieczne Bogdana Serwińskiego będą faworytkami, ale Łodzianki są w stanie sprawić niespodziankę.

pasek2

NIEDZIELA – 22 PAŹDZIERNIKA 2017

20:00 Orlenliga – 2. kolejka: POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HD Ipla

PONIEDZIAŁEK – 23 PAŹDZIERNIKA 2017

18:00 Orlenliga – 1. kolejka: TREFL PROXIMA KRAKÓW – CHEMIK POLICE na żywo
Polsat Sport HD Ipla

pasek2

About Jakub Zegarowski