„Big Baby” blisko mistrzowskiej walki. Jarrell Miller – Bogdan Dinu w TVP Sport

Głównym wydarzeniem zbliżającego się weekendu ze sportami walki będzie pojedynek Jarrella Millera z Bogdanem Dinu. Jeśli potężny Amerykanin wygra, wielkim krokiem zbliży się do potyczki o pas mistrza świata.  I nie ma co ukrywać, Miller będzie sporym faworytem. Amerykanin to […]

Głównym wydarzeniem zbliżającego się weekendu ze sportami walki będzie pojedynek Jarrella Millera z Bogdanem Dinu. Jeśli potężny Amerykanin wygra, wielkim krokiem zbliży się do potyczki o pas mistrza świata. 

I nie ma co ukrywać, Miller będzie sporym faworytem. Amerykanin to już sprawdzony z dobrymi przeciwnikami pięściarz, który w swojej karierze nokautował m.in. Geralda Washingtona, Mariusza Wacha czy Tomasza Adamka. Tego nie da się powiedzieć o jego przeciwniku. 32-letni Rumun ma idealny bilans (18-0, 14 KO), lecz w jego resume nie sposób znaleźć żadnego wielkiego nazwiska. W ostatnim pojedynku mierzył się z Marcelo Nascimento, którego znokautował już w trzeciej rundzie. Postawa Dinu jest wielką niewiadomą, ale ciężko spodziewać się, żeby miał szansę okiełznać amerykańskie „Wielkie Dziecko”.

Poza tym, na ringu w Kansas zobaczymy walki Gabriela Rosado z Luisem Ariasem, Brandona Riosa z Ramonem Alvarezem czy Claressy Shields z Hannah Renkin.

SOBOTA – 17 LISTOPADA 2018

22:00 Cage Warriors 99NATHAN GREYSON – BLAINE O’DRISCOLL na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 18 LISTOPADA 2018

02:00 UFC Fight Night 140: SANTIAGO PONZINIBBIO – NEIL MAGNY na żywo
Polsat Sport HDIpla

03:00 Gala Bosku, Mulvane, USA: JARRELL MILLER – BOGDAN DINU na żywo
*(od 03:55 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

About Jakub Zegarowski