Bundesliga i Liga Asobal w Sportklubie

Niezwykle ciekawie zapowiada się mecz Handball Bundesligi pomiędzy Rhein Neckar Loewen i Hannoverem. W Sportklubie będzie można obejrzeć również spotkanie Ligi Asobal FC Barcelona – BM Benidorm. Mecz Rhein Neckar Loewen z Hannoverem można nazwać Bundesligi. Ostatnie mecze tych zespołów […]

Niezwykle ciekawie zapowiada się mecz Handball Bundesligi pomiędzy Rhein Neckar Loewen i Hannoverem. W Sportklubie będzie można obejrzeć również spotkanie Ligi Asobal FC Barcelona – BM Benidorm.

Mecz Rhein Neckar Loewen z Hannoverem można nazwać Bundesligi. Ostatnie mecze tych zespołów wygrywali mistrzowie Niemiec. Teraz nie będzie tak łatwo, gdyż Hannover obecnie jest w wyśmienitej formie. Na 7 spotkań szczypiorniści tego zespołu wygrali aż 6 i są liderami Bundesligi. Dwa punkty mniej od ekipy prowadzącej w tabeli mają Lwy. Mistrzowie kraju w 6 meczach wygrali pięciokrotnie. Zwycięstwo nad Hannoverem będzie dla Lwów dużym krokiem w ataku pozycji lidera tabeli. W innym meczu Bundesligi Erlangen zagra z THW Kiel. Faworytami są goście, którzy powoli wracają do najwyższej formy.

Zwycięstwa FC Barcelony w Lidze Asobal od jakiegoś czasu są już formalnością. Katalończycy skupiają się na Lidze Mistrzów, co ostatnio udowodnili wysokim zwycięstwem nad Wisłą Płock. Na ligowym podwórku zawodnicy Barcelony mają na swoim koncie komplet 4 zwycięstw. Ich najbliżsi rywale BM Benidorm wygrali tylko raz z Morazzo Cangas i zremisowali z Atletico Valladolid. W środę czeka ich najprawdopodobniej 3 porażka.

WTOREK – 3 PAŹDZIERNIKA 2017

17:30 DKB Handball Bundesliga – 10. kolejka: RHEIN NECKAR LOWEN – TSV HANNOVER-BURGDORF na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

ŚRODA – 4 PAŹDZIERNIKA 2017

20:30 Liga ASOBAL – 5. kolejka: FC BARCELONA LASSA – BM. BENIDORM na żywo

Komentarz: Kacper Merk

CZWARTEK – 5 PAŹDZIERNIKA 2017

20:30 DKB Handball Bundesliga – 8. kolejka: HC ERLANGEN – THW KIEL na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

About Kamil Karczmarek