Copa Libertadores w Sportklubie

Już w czwartek i piątek na antenach Sportklubu trzy spotkania Copa Libertadores. Rozgrywki te wchodzą powoli w decydującą fazę, po pierwszych meczach ćwierćfinałowych, czas na rewanże. Pierwszy mecz czeka nas w czwartek. Santos – Barcelona SC. W pierwszym meczu tych […]

Już w czwartek i piątek na antenach Sportklubu trzy spotkania Copa Libertadores. Rozgrywki te wchodzą powoli w decydującą fazę, po pierwszych meczach ćwierćfinałowych, czas na rewanże.

Pierwszy mecz czeka nas w czwartek. Santos – Barcelona SC. W pierwszym meczu tych zespołów padł wynik remisowy. Trudno wskazać jednoznacznego faworyta, gdyż oba zespoły prezentują dosyć przeciętną ligową formę. Start meczu 2:45.

W piątek czekają nas dwie interesujące rywalizację. Pierwszą z nich jest pojedynek River Plate – Jorge Wilstermann. Ekipa z Argentyny prezentuje dobrą formę w lidze, lecz w pierwszym mecz przeciwko drużynie z Bolwiii nie napawa optymizmem. Przypomnijmy, że River przegrało aż trzy do zera. Czy La Banda da radę odrobić straty? Start meczu o godzinie 0:15.

Drugie piątkowe starcie to mecz Atletico Lanus – San Lorenzo. Faworytem drużyna gości. Wygrali pierwszy mecz ( 2-0 ) i są w bardzo dobrej formie w rozgrywkach ligowych. Lanus bez większych szans, w ostatnich pięciu konfrontacjach ponieśli cztery porażki i tylko raz wygrali. Czy piłkarze z Buenos Aires będą potrafili sprawić niespodziankę? Początek spotkania o godzinie 2:45.

Wszystkim kibicom życzymy miłego oglądania i wielkich emocji!

CZWARTEK – 21 WRZEŚNIA 2017

02:45 Copa Libertadores – 1/4 Finału: SANTOS FC – BARCELONA SC na żywo

Komentarz: Bartłomiej Rabij

PIĄTEK – 22 WRZEŚNIA 2017

00:15 Copa Libertadores – 1/4 Finału: RIVER PLATE – JORGE WILSTERMANN na żywo

Komentarz: Julian Kowalski

02:45
 
Copa Libertadores – 1/4 Finału: CLUB ATLETICO LANUS – SAN LORENZO DE ALMAGRO na żywo

Komentarz: Julian Kowalski
pasek2

About Jakub Lipiec