Ćwierćfinały mistrzostw świata piłkarek ręcznych w TVP Sport

Na mistrzostwach świata w Niemczech rozegrana zostanie tak naprawdę najważniejsza faza turnieju. Zwycięzca ma medale na wyciągnięcie ręki, a przegrany odpada. Hitem 1/4 finału będzie niewątpliwie mecz Szwecji z Danią. Szwedki po porażce z Polkami wygrywają mecz za meczem. Dunki […]

Na mistrzostwach świata w Niemczech rozegrana zostanie tak naprawdę najważniejsza faza turnieju. Zwycięzca ma medale na wyciągnięcie ręki, a przegrany odpada.

Hitem 1/4 finału będzie niewątpliwie mecz Szwecji z Danią. Szwedki po porażce z Polkami wygrywają mecz za meczem. Dunki grają na tym turnieju na miarę swoich oczekiwań. W 1/8 finału reprezentantki Danii wygrały z Niemkami. Ciekawie będzie także w spotkaniu Francji z Czarnogórą. Francuzki w grupie zajęły 2. miejsce, a Czarnogórki były w fazie grupowej czwarte.

Czeszki są wielką niespodzianką mistrzostw. W 1/8 finału nasze południowe sąsiadki sensacyjnie pokonały Rumunki. W 1/4 finału Czeszki czeka jeszcze trudniejsze zadanie, gdyż zmierzą się z Holenderkami. Wicemistrzynie świata nie grają na tym turnieju rewelacyjnie. Niezwykle interesujący będzie mecz Rosji z Norwegią. Mistrzynie świata będą miały twardy orzech do zgryzienia.

pasek2

WTOREK – 12 GRUDNIA 2017

17:20 Mistrzostwa Świata, Leipzig, Niemcy – 1/4 finału: SZWECJA – DANIA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański

20:10 Mistrzostwa Świata, Leipzig, Niemcy – 1/4 finału: FRANCJA – CZARNOGÓRA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Maciej Iwański

ŚRODA – 13 GRUDNIA 2017

17:20 Mistrzostwa Świata – 1/4 finału: HOLANDIA – CZECHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:10 Mistrzostwa Świata – 1/4 finału: NORWEGIA – ROSJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
pasek2

About Kamil Karczmarek