Decydujące rozstrzygnięcia w Klubowych Mistrzostwach Świata na antenie TVP Sport

Klubowe Mistrzostwa Świata 2018 weszły w decydującą fazę. Przed nami mecze półfinałowe, o 5. miejsce oraz o medale. Transmisje tylko w TVP Sport. We wtorek czekają nas 2 mecze. Przed 15 rozpocznie się pojedynek o 5 miejsce, w którym zmierzy […]

Klubowe Mistrzostwa Świata 2018 weszły w decydującą fazę. Przed nami mecze półfinałowe, o 5. miejsce oraz o medale. Transmisje tylko w TVP Sport.

We wtorek czekają nas 2 mecze. Przed 15 rozpocznie się pojedynek o 5 miejsce, w którym zmierzy się Esperance Tunis z Guadalajarą. Mecz zapowiada się dosyć interesująco, ponieważ obie ekipy prezentują podobny poziom. W ćwierćfinale drużyna z Tunezji uległa zespołowi Al-Ain aż 3:0. Natomiast ekipa z Ameryki Środkowej po zaciętym meczu przegrała z japońskimi graczami Kashimy 3:2. Następnie rozpocznie się pierwsze spotkanie półfinałowe pomiędzy River Plate, a Al-Ain. Argentyńska drużyna, która przed tygodniem pokonała w finale Copa Libertadores Boca Juniors, nie powinna mieć problemu w pokonaniu drużyny z Półwyspu Arabskiego. Piłkarze Al-Ain pomimo tego, że wszystko przemawia przeciwko ich zwycięstwu w tym pojedynku, na pewno będą chcieli sprawić niespodziankę i pokonać południowoamerykańską drużynę.

W środę czeka nas drugie półfinałowe starcie. Zmierzy się w nim Kashima z Realem Madryt. Piłkarze ze stolicy Hiszpanii są jednogłośnymi faworytami tego spotkania. Drużyna z Japonii natomiast będzie chciała jak tylko może utrudnić Realowi drogę w obronie tytułu z przed roku. Możemy być pewni że ekipa z Azji będzie walczyła do ostatniego gwizdka. W sobotę czekają nas ostateczne rozstrzygnięcia tegorocznych Klubowych Mistrzostw Świata. O 14:30 rozpocznie się mecz o 3 miejsce, natomiast 3 godziny później spotkanie finałowe.

WTOREK – 18 GRUDNIA 2018

14:20 Klubowe Mistrzostwa Świata – mecz o 5. miejsce: ESPERANCE TUNIS – GUADALAJARAna żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:20 Klubowe Mistrzostwa Świata – 1/2 finału: RIVER PLATE – AL-AIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

ŚRODA – 19 GRUDNIA 2018

17:20 Klubowe Mistrzostwa Świata – 1/2 finału: RIVER PLATE – REAL MADRYT na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

SOBOTA – 22 GRUDNIA 2018

14:20 Klubowe Mistrzostwa Świata – mecz o 3 miejsce: RIVER PLATE – KASHIMA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:05
Klubowe Mistrzostwa Świata – Finał: AL-AIN – REAL MADRYT na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Łukasz Smużny