Emocje w Kaliszu i Legionowie. 17. kolejka PGNiG Superligi w nc+

Przed nami 17. kolejka PGNiG Superligi mężczyzn. W nc+ będzie można zobaczyć dwie transmisje, z Kalisza i Legionowa.  W sobotę o godzinie 13:00 rozpocznie się mecz Energi MKS Kalisz z MKS-em Zagłębiem Lubin. Chociaż oba zespoły spisują się w tych […]

Przed nami 17. kolejka PGNiG Superligi mężczyzn. W nc+ będzie można zobaczyć dwie transmisje, z Kalisza i Legionowa. 

W sobotę o godzinie 13:00 rozpocznie się mecz Energi MKS Kalisz z MKS-em Zagłębiem Lubin. Chociaż oba zespoły spisują się w tych rozgrywkach relatynie podobnie, to jednak ich sytuacja jest zupełnie inna. Gospodarze zgromadzili 17 punktów, jednak w grupie B zajmują dopiero 7. miejsce, tracąc pięć oczek do bezpiecznego miejsca. Z kolei goście uciułali jedynie trzy punkty więcej, ale dzięki temu, że trzy ekipy w grupie A zdecydowanie odstają od reszty, są już niemal pewni utrzymania i wystepu w play-offach. Wydaje się, że w sobotę delikatnym faworytem będą Kaliszanie. U siebie wygrali do tej pory aż cztery spotkania, schodząc pokonanym z parkietu tylko trzy razy. Lubinianom zdecydowanie gorzej wiedzie się na wyjazdach, Do tej pory wygrali tylko raz, chociaż trzeba też przyznać, że w niektórych meczach brakuje im po prostu szczęścia. Czy będą w stanie przerwać serię wyjazdowych porażek właśnie w Kaliszu?

W niedzielnym transmitowanym spotkaniu, KPR Legionowo podejmie SPR Stal Mielec. Zdecydowanym faworytem meczu będą goście, którzy zajmują w grupie B trzecie miejsce, dające im duże szanse walki w play-offach o mistrzostwo kraju. Pojedynek z KPR powinien być ku temu kolejnym krokiem. Gospodarze zdobyli w tym sezonie raptem osiem oczek i przed nimi ciężka i żmudna rywalizacja o pozostanie w PGNiG Superlidze.

pasek2

SOBOTA – 20 STYCZNIA 2018

12:45 PGNiG Superliga – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


12:55 
PGNiG Superliga – 17. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – MKS ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo

NIEDZIELA – 21 STYCZNIA 2018

12:45 PGNiG Superliga – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

12:55 
PGNiG Superliga – 17. kolejka: KRP LEGIONOWO – SPR STAL MIELEC na żywo
CANAL+ Sport HDpasek2

About Jakub Zegarowski