FC Barcelona Lassa mistrzem już po tej kolejce? Transmisja w Sportklub

FC Barcelona Lassa ma szansę już po tej kolejce cieszysz się z obrony mistrzowskiego tytułu. Czy Kamil Syprzak i jego koledzy będą cieszyli się z mistrzostwa Hiszpanii przekonamy się w środowy wieczór w Sportklubie.  Podopieczni Xaviego Pascuala mają taką przewagę nad […]

FC Barcelona Lassa ma szansę już po tej kolejce cieszysz się z obrony mistrzowskiego tytułu. Czy Kamil Syprzak i jego koledzy będą cieszyli się z mistrzostwa Hiszpanii przekonamy się w środowy wieczór w Sportklubie. 

Podopieczni Xaviego Pascuala mają taką przewagę nad pozostałą stawką, że tylko totalna katastrofa może ich pozbawić obrony tytułu. Więc już po najbliższym spotkaniu z Liberbank C. Encantada będą mogli skupić się już tylko na Lidze Mistrzów. To właśnie forma piłkarzy Dumy Katolonii w lidze mistrzów budzi największe obawy wśród kibiców. Tej obawy nie ma napewno w lidze, tam Kamil Syprzak i koledzy pewnie dominują. W obecnym sezonie nie ponieśli jeszcze żadnej porażki i tak samo powinno być też w środę. W pierwszym spotkaniu obu drużyn w tym sezonie FC Barcelona Lassa wygrała 32:27.

Bardziej skomplikowana sytuacja jest w Niemieckiej Bundeslidze. Po weekendowej porażce Rhein Neckar Lowen, stawka bardzo się wyrównała. Jeszcze kilka spotkań wydawało się, że Fuchse Berlin już nie mają szans na mistrzowską paterę, teraz jednak do lidera tracą już tylko dwa oczka. I ta przewaga powinna się także utrzymać po najbliższym spotkaniu. Ekipa z Berlina w czwartek rozegra spotkanie z ligowym średniakiem. Ich rywalem będzie ekipa TVB 1898 Stuttgart, która nawet w razie porażki zachowa bezpieczną przewagę nad strefą spadkową.

ŚRODA – 28 MARCA 2018

20:30 Liga ASOBAL – 24.kolejka: LIBERBANK C. ENCANTADA – FC BARCELONA LASSA na żywo

CZWARTEK – 29 MARCA 2018

19:00 DKB Handball Bundesliga – 27. kolejka: TVB 1898 STUTTGART – FÜCHSE BERLIN na żywo

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam