Finał Coppa Italia w Polsacie Sport!

W środowy wieczór na Stadio Olimpico w Rzymie miejscowe Lazio podejmie Juventus Turyn. Stawką tego spotkania będzie Puchar Włoch. Transmisja w Polsacie Sport. To może być historyczny sezon dla Juventusu. Podopieczni Massimiliano Allegriego są już tylko o krok od wygranej […]

W środowy wieczór na Stadio Olimpico w Rzymie miejscowe Lazio podejmie Juventus Turyn. Stawką tego spotkania będzie Puchar Włoch. Transmisja w Polsacie Sport.

To może być historyczny sezon dla Juventusu. Podopieczni Massimiliano Allegriego są już tylko o krok od wygranej w Serie A, na początku czerwca zagrają w finale Ligi Mistrzów, a do tego są finalistami krajowego pucharu. Tak więc w Turynie już za 3 tygodnie mogą świętować historyczną potrójną koronę. Aby do tego doszło muszą jednak najpierw pokonać Lazio i wykonać ku temu pierwszy krok.

Nie będzie to z pewnością łatwe spotkanie dla drużyny z Turynu. Rzymianie to w tym sezonie mocna ekipa, ustępująca jedynie wielkiej trójce (Juve, AS Roma i Napoli). Dodatkowym atutem dla nich będzie fakt rozgrywania tego spotkania na własnym stadionie i możliwość sięgnięcia po trofeum. Chociaż wyniki z tego sezonu każą upatrywać faworyta w drużynie Juve (wygrana 1:0 w Rzymie i 2:0 w Turynie), to w ciągu tego finału zdarzyć może się tak naprawdę wszystko. Ekipę Lazio stać na sprawienie niespodzianki, która oznaczałaby dla niej siódmy Puchar Włoch w historii.

ŚRODA– 17 MAJA 2017

20:30 Puchar Włoch – Finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

20:55
Puchar Włoch – Finał: JUVENTUS FC – SS LAZIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

23:00
Puchar Włoch – Finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Mariusz Kus