Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski w nSport+

Zbliża się kolejne żużlowe święto. Tym razem 1 lipca na stadionie im. Alfreda Smoczyka rozegrany zostanie finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Tytułu bronić będzie Maciej Janowski. Zawody na antenie nSport+ od godziny 18. Kto będzie nowym właścicielem czapki Kadyrowa? I czy […]

Zbliża się kolejne żużlowe święto. Tym razem 1 lipca na stadionie im. Alfreda Smoczyka rozegrany zostanie finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Tytułu bronić będzie Maciej Janowski. Zawody na antenie nSport+ od godziny 18.

Kto będzie nowym właścicielem czapki Kadyrowa? I czy w ogóle zmieni właściciela? „Magic” zajmuje dopiero 31. miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników PGE Ekstraligi. Jednkaże w zawodach w których Wrocławianin jeździ na własny rachunek, prezentuje się całkiem przywozicie. W Grand Prix zajmuje 5. miejsce i jest blisko czołówki najlepszych zawodników globu. Jak pojedzie w zawodach finałowych, gdzie nie ma miejsca na błędy? Atutem będzie znajomość toru. A ten na pewno znają reprezentanci miejscowych „Byków” : Piotr Pawlicki, Tobiasz Musielak i Grzegorz Zengota a także Przemek Pawlicki, który wychował się na tym torze. Wielką szansę na tytuł ma Bartosz Zmarzlik. Gorzowianin notuje najlepsza średnią ligi i znajduje się we fenomenalnej formie. Dowodem na to jest ostatni  udany występ podczas Grand Prix Czech.

pasek2

PIĄTEK – 1 LIPCA 2016

18:00 Indywidualne Mistrzostwa Polski, Leszno: ZAWODY na żywo
nSport+ HD

pasek2

About Michał Lewandowski