Finał w Ekstralidze żużlowej

Ostatni akord żużlowej PGE Ekstraligi. Przed rewanżowymi meczami finałowych spotkań możemy jedynie dywagować komu bliżej do złota i brązu. Na nic jednak się nie zda nasza polemika. Cztery najlepszy drużyny mijającego sezonu jeszcze raz zaprezentuje się widzom nSport+ i udowodni […]

Ostatni akord żużlowej PGE Ekstraligi. Przed rewanżowymi meczami finałowych spotkań możemy jedynie dywagować komu bliżej do złota i brązu. Na nic jednak się nie zda nasza polemika. Cztery najlepszy drużyny mijającego sezonu jeszcze raz zaprezentuje się widzom nSport+ i udowodni swoją walką i determinacją, że zasłużyli na nagrodę.

Z 12 punktową zaliczką zameldują się w Częstochowie zawodnicy Sparty Wrocław. Częstochowianie jednak nie składają broni i na własnym owalu spróbują odrobić stratę i przechylić szalę na własną korzyść.

Punktem kulminacyjnym będzie finał na Smoczyku. Tylko dwa punkty przewagi Gorzowian, tak naprawdę jeden bieg i cała zabawa może zacząć się od nowa. Chomski przyjedzie do Leszna z misją aby utrzymać przewagę z pierwszego meczu i odebrać złote medale. Unia cały sezon dominowała i wielką dla nich niesprawiedliwością byłoby, gdyby teraz musieli uznać wyższość przyjezdnych.

NIEDZIELA – 23 WRZEŚNIA 2018

14:30 Nice 1. liga żużlowa – Finał: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:40 Nice 1. liga żużlowa – Finał: SPEED CAR MOTOR LUBLIN – ROW RYBNIK na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:30 PGE Ekstraliga – mecz o 3. miejsce: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


16:00 
PGE Ekstraliga – mecz o 3. miejsce: FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – BATARD SPARTA WROCŁAW na żywo


18:45 
PGE Ekstraliga – Finał: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:15 
PGE Ekstraliga – Finał: FOGO UNIA LESZNO – CASH BROKER STAL GORZÓW na żywo


21:15
 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

About Michał Lewandowski