Gilberto Ramirez w kolejnej obronie pasa WBO w wadze super średniej. Transmisja w Polsacie Sport

Przed nami ostatnie dwie transmisje z gal bokserskich w pierwszej połowie 2018 roku. Najciekawszym punktem weekendu będzie walka o pas WBO w wadze super średniej pomiędzy Gilberto Ramirezem a Roamerem Alexisem Angulo.  Gilberto Ramirez będzie zdecydowanym faworytem pojedynku. 27-letni Meksykanin […]

Przed nami ostatnie dwie transmisje z gal bokserskich w pierwszej połowie 2018 roku. Najciekawszym punktem weekendu będzie walka o pas WBO w wadze super średniej pomiędzy Gilberto Ramirezem a Roamerem Alexisem Angulo. 

Gilberto Ramirez będzie zdecydowanym faworytem pojedynku. 27-letni Meksykanin mierzył się już w ringu z takimi asami, jak Artur Abraham czy Jesse Hart. Niepokonany do tej pory Kolumbijczyk na pewno nie będzie największym wyzwaniem w jego karierze. 34-letni Angulo nie walczył dotychczas z nawet solidnym przeciwnikiem. Jego osiągnięcia skupiają się do tej pory na obijaniu bumów i journeymanów, najczęściej o minusowym rekordzie. Jak pokazuje historia, taki wypad na szanowanego mistrza świata nie może się udać. Nie ma wątpliwości, porażka Ramireza była jedną z największych sensacji w boksie zawodowym w tym roku.

Kilka chwil wcześniej, na ring w Oklahoma City wyjdą Alex Saucedo i Leonardo Zappavigna.

W nocy z piątku na sobotę, kibice boksu zawodowego będą mieli możliwość oglądać pojedynek Rashidi’ego Ellisa z Alberto Mosquerą. Zdecydowanym faworytem jest utalentowany Amerykanin, który do tej pory wygrał wszystkie swoje pojedynki. Doświadczony Panamczyk może być dla niego ciekawym testem i wyzwaniem, ale ciężko sobie wyobrazić, żeby mógł sprawić sensację.

pasek2

SOBOTA – 30 CZERWCA 2018

03:00 Gala Boksu, Cancun, Meksyk: RASHIDII ELLIS – ALBERTO MOSQUERA na żywo

NIEDZIELA – 1 LIPCA 2018

02:00 Gala Boksu, Oklahoma City, USA: GILBERTO RAMIREZ – ROAMER ALEXIS ANGULO na żywo
Polsat Sport HDIpla

pasek2

About Jakub Zegarowski