Hit 13. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet w Polsacie Sport HD

Najciekawsze starcie 13. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet Developres SkyRes Rzeszów – GROT Budowlani Łódź pokaże stacja Polsat Sport.  Oba zespołu mają chrapkę walczyć o miejsce na podium. Póki co, bliżej zrealizowania tego celu są Rzeszowianki, które w tym sezonie doznały […]

Najciekawsze starcie 13. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet Developres SkyRes Rzeszów – GROT Budowlani Łódź pokaże stacja Polsat Sport. 

Oba zespołu mają chrapkę walczyć o miejsce na podium. Póki co, bliżej zrealizowania tego celu są Rzeszowianki, które w tym sezonie doznały jedynie dwóch porażek. Developres znajduje się w bardzo dobrej formie, nie dając się już pokonać od ponad miesiąca. Trzeba jednak przyznać, iż w tym czasie gospodynie niedzielnej potyczki nie mierzyły się z zespołem z górnych rejonów tabeli. Mimo to, nie sposób nie doceniać ich wyczynu.

Przyjezdne, póki co, mimo wszystko nieco zawodzą. Łodziankom udało się wejść do fazy grupowej Ligi Mistrzyń, lecz w Lidze Siatkówki Kobiet zajmują dopiero piąte miejsce, mając trzy punkty straty do swoich najbliższych rywalek. GROT Budowlani przede wszystkim nie potrafią utrzymać formy. Dziewczyny z Łodzi potrafią wygrać w Policach z Chemikiem, żeby za chwilę nie zdobyć punktu na własnym parkiecie z Pałacem Bydgoszcz czy wygrać dopiero po tie-breaku ze słabą Radomką Radom. Mimo wszystko, wydaje się, że to właśnie one będą faworytami w Rzeszowie. Wydaje się, że w ich składzie, przynajmniej na papierze, widać ciut więcej jakości czysto sportowej.

NIEDZIELA – 13 STYCZNIA 2019

17:30 Liga Siatkówki kobiet – 13. kolejka: DEVELOPREES SKYRES RZESZÓW – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Jakub Zegarowski