Hity 25. kolejki PGNiG Superligi w nc+

To będzie bardzo emocjonująca kolejka polskiej ligi szczypiornistów. W Puławach Azoty zagrają z Vive Kielce, a w Kwidzynie MMTS z Wisłą Płock. Zespoły z Puław i Kielc mają raczej pewne miejsce w tabeli. W grupie A kielczanie są bezdyskusyjnym liderem. […]

To będzie bardzo emocjonująca kolejka polskiej ligi szczypiornistów. W Puławach Azoty zagrają z Vive Kielce, a w Kwidzynie MMTS z Wisłą Płock.

Zespoły z Puław i Kielc mają raczej pewne miejsce w tabeli. W grupie A kielczanie są bezdyskusyjnym liderem. Puławianie zajmują 2. miejsce w grupie B. W meczu tych zespołów w Kielcach mistrzowie Polski wygrają dopiero po bardzo wyrównanej dogrywce. Teraz Vive po porażce z Montpellier jest zaangażowane w Ligę Mistrzów. Na tym skorzystać mogą zawodnicy Azotów. W przedostatniej kolejce szczypiorniści z Puław niespodziewanie przegrali z Górnikiem Zabrze. Azoty zrobią wszystko, żeby pokonać Vive.

Dość o nietypowej porze rozegrane zostanie sobotnie spotkanie MMTS-u Kwidzyn z Wisłą Płock. Pierwszy mecz tych zespołów w sezonie zakończył się zwycięstwem Nafciarzy, ale dopiero po rzutach karnych. Podobnie jak w meczu Azoty-Vive tak i tutaj obie ekipy są pewne swoich miejsc w tabeli. Wisła rzecz jasna prowadzi w grupie B, a MMTS jest wiceliderem grupy A. Miejmy nadzieję, że 1 kwietnia w Kwidzynie zawodnicy nie zrobią kibicom Prima Aprilis i dostarczą im mnóstwo emocji.

ŚRODA – 29 MARCA 2017

20:00 PGNiG Superliga – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD


20:15 PGNiG Superliga – 25. kolejka: KS AZOTY PUŁAWY – KS VIVE TAURON KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

SOBOTA – 1 KWIETNIA 2017

12:45 PGNiG Superliga – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


13:00 
PGNiG Superliga – 25. kolejka: MMTS KWIDZYN – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
Canal+ Sport Online

About Kamil Karczmarek