Inauguracja Nice Polskiej Ligi Żużlowej w Eleven i Polsacie

Żużel wraca na antenę. Swoje rozgrywki zainaugurują także zawodnicy reprezentujący Nice Polską Ligę. Podobnie jak rok temu w tym sezonie również zawody oglądać będziemy mogli na antenach Elevenu oraz Polsatu. W ten weekend kamery zagoszczą w Rybniku oraz Lublinie. Pilanie […]

Żużel wraca na antenę. Swoje rozgrywki zainaugurują także zawodnicy reprezentujący Nice Polską Ligę. Podobnie jak rok temu w tym sezonie również zawody oglądać będziemy mogli na antenach Elevenu oraz Polsatu. W ten weekend kamery zagoszczą w Rybniku oraz Lublinie.

Pilanie znakomicie rozpoczynają sezon. Później jednak coś zazwyczaj zaczyna się psuć. Patrząc jednak na ostatni sparing Polonistów może być ciężko o wyciągnięcie jakichkolwiek pozytywów. Jak zatem potoczą się losy tego spotkania i czy Rybnik, spadkowicz z PGE Ekstraligi zainkasuje pierwsze punkty?

W odwrotnej sytuacji są Lublinianie. Beniaminek bardziej może niż musi. Nie mniej jednak punkty meczowe są bardzo ważne, gdyż zlikwidują presję która na pewno w głowie zawodników ze wschodniej części Polski się zadomowiła. Ale czy Orzeł, zespół rok rocznie starający się o awans na to pozwoli?

pasek2

SOBOTA – 7 KWIETNIA 2018

16:00 Nice 1. Liga Żużlowa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

16:15
Nice 1. Liga Żużlowa – 1. kolejka: ROW RYBNIK – EURO FINANNCE POLONIA PIŁA na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 8 KWIETNIA 2018

14:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00 
Nice 1. Liga Żużlowa – 1. kolejka: SPEED CAR MOTOR LUBLIN – ORZEŁ ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HDIpla
pasek2

About Michał Lewandowski