Jeden mecz 25. kolejki Fortuna 1. Ligi w Polsacie Sport Extra

Mimo przerwy reprezentacyjnej trzy mecze 25. kolejki Fortuna 1 Ligi się odbędą, a transmisja jednego z nich w Polsacie Sport Extra. W sobotę o 15:00 Stomil Olsztyn podejmie Raków Częstochowa. Gospodarze uporali się z problemami pozasportowymi, a na boisku radzą […]

Mimo przerwy reprezentacyjnej trzy mecze 25. kolejki Fortuna 1 Ligi się odbędą, a transmisja jednego z nich w Polsacie Sport Extra.

W sobotę o 15:00 Stomil Olsztyn podejmie Raków Częstochowa. Gospodarze uporali się z problemami pozasportowymi, a na boisku radzą sobie bardzo dobrze, bowiem w trzech wiosennych spotkaniach zdobyli 7. punktów i wydostali się ze strefy spadkowej . W najbliższy weekend czeka ich jednak bardzo trudne zadanie, bo zagrają z drużyną, która zdominowała tegoroczne rozgrywki i jest na najlepszej drodze do Ekstraklasy. Zespół Marka Papszuna ma aż 16. „oczek” więcej niż trzecia w tabeli Stal Mielec i chyba tylko kataklizm mógłby odebrać mu awans. Niemniej jednak sobotnie spotkanie nie nie będzie dla gości spod Jasnej Góry łatwą przeprawą.

SOBOTA – 23 MARCA 2019

14:55 Nice 1. Liga – 25. kolejka: STOMIL OLSZTYN – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo
Ipla

About Eryk Waniek