Jeszcze więcej olimpijskich emocji dzięki dodatkowej ofercie od Eurosportu

Eurosport zrewolucjonizuje transmisje z Igrzysk Olimpijskich, pokazując je jak nigdy dotąd – jeszcze szerszej i na wszystkich dostępnych platformach. Specjalnie z myślą o polskich widzach, którzy chcą oglądać relacje z Pyeongchang na tradycyjnym ekranie telewizora, stworzona została oferta 3 dodatkowych […]

Eurosport zrewolucjonizuje transmisje z Igrzysk Olimpijskich, pokazując je jak nigdy dotąd – jeszcze szerszej i na wszystkich dostępnych platformach. Specjalnie z myślą o polskich widzach, którzy chcą oglądać relacje z Pyeongchang na tradycyjnym ekranie telewizora, stworzona została oferta 3 dodatkowych kanałów, dzięki którym zyskają oni dostęp do relacji ze wszystkich doscyplin olimpijskich przez 24 godziny na dobę, w jakości HD oraz bez reklam. Pakiet będzie dostępny w ofercie wybranych operatorów.

Trwa finalne odliczanie do Zimowych Igrzysk Olimpijskich PyeongChang 2018. To ostatnia prosta nie tylko dla sportowców walczących o kwalifikację olimpijską, ale również dla kibiców, którzy już niebawem będą śledzić zmagania w Korei Południowej. Eurosport, właściciel praw do transmisji igrzysk oraz miejsce, gdzie bije serce igrzysk olimpijskich w Europie, pokaże relacje z tego wydarzenia na wszystkich dostępnych platformach – w telewizji linearnej oraz w usłudze Eurosport Player.

Dla tych kibiców, którzy chcą śledzić olimpijskie zmagania na tradycyjnym ekranie telewizora, nadawca przygotował dodatkowe kanały – EUROSPORT 3, EUROSPORT 4 I EUROSPORT 5, dostępne w ofercie wybranych operatorów. Zostaną one uruchomione wyłącznie na czas igrzysk i zapewnią nieprzerwany dostęp do relacji z olimpijskich aren 24 godziny na dobę, bez reklam i w jakości HD. Dzięki temu kibice będą mieli jeszcze szerszy wybór wydarzeń, które w danym momencie będą mogli oglądać.

Z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej __PyeongChang 2018. To najbardziej wyczekiwane wydarzenie tego sezonu, dlatego intensywnie się do niego przygotowujemy. Chcemy pokazać, że to u nas bije serce igrzysk, dlatego wykorzystujemy każdą możliwość dotarcia z relacjami do polskich kibiców. Oprócz relacji na naszych flagowych kanałach Eurosport 1 i 2 oraz na platformie Eurosport Player, zdecydowaliśmy się uruchomić aż 3 dodatkowe, tymczasowe kanały. Dzięki temu razem z naszymi partnerami jesteśmy w stanie zaoferować polskim odbiorcom największą dawkę sportowych emocji z olimpijskich aren

powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, SVP Country Manager Discovery w Polsce

Kanały Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 wystartują 9 lutego 2018 r. i będą dostępne przez cały czas trwania igrzysk w PyeongChang. Trafią one do oferty wybranych operatorów, którzy zadecydują o formie i sposobie udostępniania ich swoim abonentom.

Eurosport posiada pełne prawa do transmisji igrzysk w Europie w latach 2018-2024 – poza Francją (2018-2020) i Federacją Rosyjską. Eurosport jest także oficjalnym nadawcą igrzysk na terenie Wielkiej Brytanii w 2018 i 2020 roku. Discovery Communications zawarło umowy sublicencyjne z TVP i Polskim Radiem dotyczące igrzysk w 2018 i 2020 roku.

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)