Lekkoatletyczne Halowe Mistrzostwa Polski w TVP Sport HD

Miasto Toruń, to zimowa stolica lekkoatletyki. Już po raz kolejny w Toruniu odbędą się Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w lekkoatletyce. Dwudniowa rywalizacja do zobaczenia w TVP Sport HD.  Docelową imprezą halowego sezonu są Mistrzostwa Europy w Glasgow. Na dwa tygodnie […]

Miasto Toruń, to zimowa stolica lekkoatletyki. Już po raz kolejny w Toruniu odbędą się Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w lekkoatletyce. Dwudniowa rywalizacja do zobaczenia w TVP Sport HD. 

Docelową imprezą halowego sezonu są Mistrzostwa Europy w Glasgow. Na dwa tygodnie przed tą docelową imprezą czołowi Polscy lekkoatleci zjadą do Torunia na krajowy czempionat. Będzie to ostatnia z szans na wywalczenie minimum PZLA oraz EA na te właśnie mistrzostwa. Zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Lekkoatletycznego, dla każdego zawodnika chcącego reprezentować nasz kraj na mistrzostwach starego kontynentu, udział w Mistrzostwach Polski jest obowiązkowy. Właśnie dlatego w Toruniu zobaczymy takie gwiazdy jak Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Marcin Lewandowski, Konrad Bukowiecki, Ewa Swoboda czy Sofia Ennaoui. Kibice zgromadzeni w Arenie Toruń będą mogli zobaczyć więc rywalizację najlepszych polskich lekkoatletów. A osiągnięcia naszych zawodników na arenie międzynarodowej w tym sezonie jeszcze bardziej podkręcają emocję i rywalizację.

SOBOTA – 16 LUTEGO 2019

18:30 Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń: DZIEŃ 1 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

NIEDZIELA – 17 LUTEGO 2019

17:35 Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:45 
Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń: PODSUMOWANIE 
TVP Sport HD

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam