LGP w Hakubie na antenie Eurosportu 2

 W kalendarzu Letniego Grand Prix przyszedł czas na zawody w Hakubie. W Japonii zabraknie wielu skoczków z czołówki, w tym zawodników z Kadry A Reprezentacji Polski.  Do Hakuby, położonej na wyspie Honsiu uda się zaledwie dwóch reprezentantów naszego kraju. Będą […]

 W kalendarzu Letniego Grand Prix przyszedł czas na zawody w Hakubie. W Japonii zabraknie wielu skoczków z czołówki, w tym zawodników z Kadry A Reprezentacji Polski. 

Do Hakuby, położonej na wyspie Honsiu uda się zaledwie dwóch reprezentantów naszego kraju. Będą to Krzysztof Biegun i Andrzej Stękała, którzy nie znaleźli się w żadnej kadrze na sezon 2018/2019. Co prawda współpracują ze sztabem szkoleniowym Kadry B, ale oficjalnie nie są jej członkami. Wraz z naszymi reprezentantami do Japonii uda się Radek Żidek. Pełni on obecnie funkcję trenera technicznego Kadry B.

Organizatorzy letnich zawodów w Hakubie opublikowali listę skoczków zgłoszonych do rywalizacji, która rozpocznie się już w czwartek. Na japońskim obiekcie prawdopodobnie zobaczymy 41 zawodników, będą to przedstawiciele 15 państw. Tak mała liczba sportowców oznaczałaby, że nie będzie konieczności przeprowadzenia sesji kwalifikacyjnych do piątkowych i sobotnich konkursów.

W Japonii odbędą się dwa konkursy indywidualne. W piątek i w sobotę zmagania rozpoczną się o godzinie 11:30. Transmisje z zawodów przeprowadzi stacja Eurosport 1.

PIĄTEK – 24 SIERPNIA 2018

11:30 Letnie Grand Prix, Hakuba, Japonia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

SOBOTA – 25 SIERPNIA 2018

11:30 Letnie Grand Prix, Hakuba, Japonia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

About Michał Winiarczyk