Mecz o wszystko dla reprezentacji Polski U21 na antenach Polsatu

Po kiepskim meczu ze Słowacją losy naszej reprezentacji nieco się skomplikowały. W poniedziałek poznamy odpowiedź na pytanie, czy biało-czerwoni są w stanie zaprezentować się z lepszej strony i osiągnąć sukces na Mistrzostwach Europy. Mecz z teoretycznie najsłabszym przeciwnikiem już za […]

Po kiepskim meczu ze Słowacją losy naszej reprezentacji nieco się skomplikowały. W poniedziałek poznamy odpowiedź na pytanie, czy biało-czerwoni są w stanie zaprezentować się z lepszej strony i osiągnąć sukces na Mistrzostwach Europy.

Mecz z teoretycznie najsłabszym przeciwnikiem już za nami i niestety rzeczywistość brutalnie zweryfikowała szumne zapowiedzi oraz pompowane oczekiwania przed turniejem. Polscy piłkarze, przystępujący do spotkania ze Słowakami w roli gospodarzy nie sprostali zadaniu (1:2), przez co aktualnie zajmują ostatnie miejsce w grupie A. Choć początkowo rywalizacja z południowymi sąsiadami układała się niemal idealnie, to z upływem minut reprezentanci Polski dali sobie narzucić styl gry przeciwników. Skutkiem tego były dwie bramki dla rywali, na które mimo kilku szans nie udało się odpowiedzieć.

Po meczu otwarcia odezwały się głosy o złym przygotowaniu polskiej drużyny oraz nie najlepszej atmosferze wewnątrz szatni. Jednym z krytyków był nawet Krystian Bielik, który mecz ze Słoweńcami obserwował z perspektywy ławki rezerwowych. Do następnego meczu musimy podejść bardziej zdecydowanie, z takim jajem, bo w meczu ze Słowacją nam ich zabrakło – stwierdził zawodnik Arsenalu FC. To wszystko być może zadziała motywacyjni na zespół i w meczu ze Szwedami zobaczymy reprezentację, która zachwyci nas swoją grą. Tego oczekują przede wszystkim kibice tłumnie przybywający na stadiony, którzy mają w pamięci ostatnie świetne występy reprezentacji Adama Nawałki.

PONIEDZIAŁEK – 19 CZERWCA 2017

19:00 Mistrzostwa Europy U-21: STUDIO na żywo
*(do 20:00; od 20:00 w Polsacie Sport HD i Polsacie HD)
  Polsat Sport HD       Ipla
Studio: Jerzy Mielewski – Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński (z Lublina)
Reporterzy: Marcin Feddek, Marcin Lepa, Adam Sławiński

20:35 
UEFA Euro U21, Lublin, Polska – grupa A: POLSKA – SZWECJA na żywo
  Polsat Sport HD   Ipla    
Komentarz w Polsat Sport HD: Mateusz Borek – Tomasz Hajto (z Lublina)

22:45 Mistrzostwa Europy U-21: STUDIO na żywo
  Polsat Sport HD  Ipla
Studio: Jerzy Mielewski – Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński (z Lublina)
Reporterzy: Marcin Feddek, Marcin Lepa, Adam Sławiński

About Adrian Wojdyło