Mistrzostwa Polski w Wiśle na antenie TVP 1 i TVP Sport

Skoczkowie narciarscy nie będą mieli zbyt dużo czasu na świąteczne lenistwo. Już w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia wezmą udział w Mistrzostwach Polski na skoczni im. Adama Małysza. To już tradycja, że w drugi dzień świąt odbywają się Mistrzostwa Polski. […]

Skoczkowie narciarscy nie będą mieli zbyt dużo czasu na świąteczne lenistwo. Już w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia wezmą udział w Mistrzostwach Polski na skoczni im. Adama Małysza.

To już tradycja, że w drugi dzień świąt odbywają się Mistrzostwa Polski. Będą one ostatnim sprawdzianem formy, dla skoczków udających się na Turniej Czterech Skoczni. Trener Stefan Hornagcher ogłosił już nazwiska zawodników, którzy wystąpią w  tej prestiżowej imprezie. Podczas niemieckiej części turnieju, nasza reprezentacja nie wykorzysta siódmego miejsca, wywalczonego przez Tomasza Pilcha podczas Pucharu Kontynentalnego. 17-latek dołączy do kadry podczas konkursu w Innsbrucku. Wcześniej pojedzie na PK do Engelbergu.

Transmisje z krajowego czempionatu przeprowadzi Telewizja Polska. Konkurs w całości będzie można obejrzeć zarówno na antenie TVP 1, jak i TVP Sport. Początek rywalizacji we wtorek o 14:00.

pasek2

WTOREK – 26 GRUDNIA 2017

13:20 Mistrzostwa Polski, Wisła: STUDIO na żywo
*(od 13:30 także w TVP 1)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:00
 Mistrzostwa Polski, Wisła: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

pasek2

About Michał Winiarczyk