Nowe logo TVP Sport HD!

Wraz z nadejściem TVP Sport w HD, idą też inne zmiany. Sam kanał w najwyższej jakości obrazu zadebiutuje już 12 grudnia. A wraz z nim, zacznie też obowiązywać nowe logo sportowej stacji Telewizji Polskiej. foto: sport.tvp.pl Będzie to już druga […]

Wraz z nadejściem TVP Sport w HD, idą też inne zmiany. Sam kanał w najwyższej jakości obrazu zadebiutuje już 12 grudnia. A wraz z nim, zacznie też obowiązywać nowe logo sportowej stacji Telewizji Polskiej.

foto: sport.tvp.pl

Będzie to już druga zmiana znaku graficznego stacji w historii. Co ciekawe, pierwsza miała miejsce również przed Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi, bowiem 1 stycznia 2010 roku. Była jednak bardziej kosmetyczna. W nowym logo z kolei zrezygnowano kompletnie z koloru niebieskiego, a całość utrzymana jest w barwie pomarańczowej. Z wiadomych powodów dodano również podpis HD.

Wraz ze zmianą znaku, najprawdopodobniej zadebiutuje też nowa oprawa graficzna stacji. Będzie ona dostosowana do jakości HD. Poza tym, także serwis SPORT.TVP.PL zapewne zmieni swoją szatę graficzną.

Przeczytaj więcej o starcie TVP Sport w HD!

About Piotr Przyborowski

Z zawodu uczeń, z zamiłowania sportowiec. Jeszcze nie dziennikarz, ale może wkrótce? Prywatnie zakochany w piłce nożnej, a w szczególności w Primera División. Z przymusu pisze jednak głównie o koszykówce, którą się dzięki tej pracy ostatecznie zainteresował. Wielbiciel polskich komedii końca poprzedniego wieku. Słucha rocka.