Ostatnia prosta sezonu Bundeslligi w Eurosporcie 2

Na ostatniej prostej trwa jeszcze zaciekła walka między kilkoma zespołami ligi niemieckiej. Na górze o ostatnie miejsce na ligowym podium rywalizuje Borussia Dortmund oraz TSG 1899 Hoffenheim. Inną stawkę mają starcia w dolnych rejonach tabeli, gdzie o uniknięcie gry w barażach […]

Na ostatniej prostej trwa jeszcze zaciekła walka między kilkoma zespołami ligi niemieckiej. Na górze o ostatnie miejsce na ligowym podium rywalizuje Borussia Dortmund oraz TSG 1899 Hoffenheim. Inną stawkę mają starcia w dolnych rejonach tabeli, gdzie o uniknięcie gry w barażach walczą cztery drużyny. 

Tak jak to miało miejsce przed tygodniem, także i teraz wszystkie mecze zostaną rozegrane o tej samej porze. W Monachium świeżo upieczony mistrz Bundesligi zmierzy się z SC Freiburg. Dla podopiecznych Carlo Ancolettiego będzie to mecz o niewielkim znaczeniu, dlatego możemy się spodziewać sporych rotacji w podstawowym składzie Bawarczyków. Z goła odmienne podejście do tego spotkania mają przyjezdni, którzy pragną dostać się do europejskich pucharów. Jednak aby zrealizować ten cel będą musieli przeciwstawić się najlepszej drużynie obecnego sezonu.

PIĄTEK – 19 MAJA 2017

20:00 Bundesliga: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

SOBOTA – 20 MAJA 2017

15:15 Bundesliga – 34. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

15:25 
Bundesliga – 34. kolejka: BAYERN MONACHIUM – SC FREIBURG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

NIEDZIELA – 21 MAJA 2017

17:30 Bundesliga: SKRÓTY WSZYSTKICH SPOTKAŃ na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

About Adrian Wojdyło