Paulina Chylewska w Polsacie

Paulina Chylewska, która przez 21 lat była związana z Telewizją Polską, została dziennikarką redakcji sportowej Polsatu. Na antenie zadebiutowała 18 lipca. O odejściu Chylewskiej z TVP pisaliśmy trzy tygodnie temu. Pierwszy raz w nowej pracy mogliśmy ją oglądać we wtorek, […]

Paulina Chylewska, która przez 21 lat była związana z Telewizją Polską, została dziennikarką redakcji sportowej Polsatu. Na antenie zadebiutowała 18 lipca.

O odejściu Chylewskiej z TVP pisaliśmy trzy tygodnie temu. Pierwszy raz w nowej pracy mogliśmy ją oglądać we wtorek, 18 lipca. W Polsacie Sport News miała okazję prowadzić „Sport Flesh”, a w Polsacie – „Sport” po głównym wydaniu „Wydarzeń”. Według zapowiedzi, nowy nabytek „słonecznej” stacji będzie obecny zarówno na głównej antenie, jak i w kanałach sportowych.

Cieszymy się, że do naszego zespołu dołącza jedna z najbardziej profesjonalnych dziennikarek sportowych w Polsce. Redakcja sportowa Telewizji Polsat jest najlepsza w naszym kraju i zatrudnia najlepszych ludzi. Liczymy, że nasi widzowie z radością powitają Paulinę w naszych programach

powiedział Marian Kmita, Dyrektor ds. sportu Telewizji Polsat.

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra i lajfy.com, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)