PGE Vive Kielce – NMC Górnik Zabrze w Canal+ Sport HD

We wtorkowy wieczór odbędzie się niezwykle ciekawie zapowiadający się mecz PGNiG Superligi. W Kielcach PGE Vive zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Będzie to spotkanie na szczycie grupy granatowej. Obydwa zespoły mają komplet 6 zwycięstw, co dało im 21 punktów. Kielczanie […]

We wtorkowy wieczór odbędzie się niezwykle ciekawie zapowiadający się mecz PGNiG Superligi. W Kielcach PGE Vive zmierzy się z Górnikiem Zabrze.

Będzie to spotkanie na szczycie grupy granatowej. Obydwa zespoły mają komplet 6 zwycięstw, co dało im 21 punktów. Kielczanie w lidze łatwo wygrywają swoje spotkania, co może być przyczyną słabszych wyników w Lidze Mistrzów. W europejskich rozgrywkach Vive ostatnio mimo prowadzenia 24:20, zaledwie zremisowało z Flensburgiem 25:25. Mecz z Górnikiem będzie dla mistrzów Polski rozgrzewką przed ważnym spotkaniem z Veszprem.

Górnicy będą chcieli utrudnić zadanie faworytowi. W ostatniej kolejce zabrzanie wygrali z Azotami Puławy. W składzie Górnika są zawodnicy tj. Mateusz Kornecki, Aleksander Tatarincew, Rafał Gliński, Bartłomiej Tomczak czy Marek Daćko.

WTOREK – 10 PAŹDZIERNIKA 2017

20:00 PGNiG Superliga – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD


20:10 
PGNiG Superliga – 7. kolejka: PGE VIVE KIELCE – NMC GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport HD

About Kamil Karczmarek